×

فراخوان همکاری با نویسندگان فعال

مدیریت طرفداران ایرانی وارکرافت از آن دسته از عزیزانی که تمایل دارند با تیم نویسندگی این وبسایت همکاری داشته باشند، دعوت به همکاری می نماید. در صورتی که شما آمادگی تامین هرگونه محتوایی (اعم از متن، تصویر، فایل ویدئویی و...) در زمینه ی بازی دنیای وارکرافت، قهرمانانی از طوفان، DotA ۲ و... دارید کافیست از طریق این صفحه پیشنهاد همکاری خودتان را برای ما ارسال کنید. ما سریعا با شما تماس خواهیم گرفت و جزئیات کار را به اطلاع شما می رسانیم.

×

راه اندازی بخش اختصاصی وارکرافت

به اطلاع میرسانیم که بخش اختصاصی وارکرافت وبسایت راه اندازی شده است. هدف ما از طراحی این بخش این است که توانسته باشیم یک مرجع جامع و کاملی از ابزارهای مورد نیاز برای بازی وارکرافت ۳ را برای بازدیدکنندگان محترم گردآوری کرده باشیم. با وجود این صفحه دیگر نیازی نیست که در سایر صفحات وبسایت به دنبال پچ وارکرافت و یا لینک دانلود بازی وارکرافت بگردید. همگی اینجا در یک مکان جمع آوری شده است. به زودی انشالا بخش های کاملتری به این قسمت اضافه خواهد شد. از همراهی شما سپاسگذاریم.

ورود به بخش اختصاصی وارکرافت ۳

وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت در تاریخ یکم مهر ماه سال 1389 با هدف گسترش بازی وارکرافت 3 بین ایرانیان فعالیت خود را آغاز کرد. در ابتدا گستره ی سرویس ها و خدمات این وبسایت به دانلود مپ ها، ویدئو کلیپ ها و پچ های بروزرسانی مرتبط با این بازی محدود می شد، اما به مرور زمان این وبسایت دستخوش تحولاتی گشت که همگی در جهت افزایش سطح کیفی امکانات آن و رضایت بیشتر کاربرانش بوده است.
در تاریخ 30 خرداد سال 1390 نسخه دوم وبسایت با هدف اعمال تغییرات گسترده ای در قالبش طراحی شد و به مدت بیش از یک سال به سرویس دهی خود ادامه داد. پس از پایان این مدت نسخه سوم وبسایت با هدف بهبود محتویات و اضافه شدن بخش های بیشتر و مفیدتری راه اندازی گردید. این نسخه از وبسایت به دلیل داشتن مشکلات بسیاری از قبیل سرعت کند بارگذاری و همچنین مشکلات وبسرور مدت محدودی فعال بود و به همین خاطر نیز پس از گذشت حدود یک سال نسخه چهارم وبسایت راه اندازی شد. این نسخه نسبتا پایدار بود و تا تاریخ 29 اسفند 1394 به سرویس دهی ادامه داد. پس از این مدت با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی های بکار رفته در وب و همچنین کندی سایت، تصمیم بر این شد که نسخه ی جدید و به روزتری از طرفداران ایرانی وارکرافت ارائه شود. در این نسخه تمرکز ما بر روی اکثر بازی های دسته جمعی مانند دنیای وارکرافت، دوتا 2 و... می باشد. همچنین امکان ایجاد مباحث از سوی کاربران وبسایت نیز فراهم شده است.
هم اکنون مدیریت طرفداران ایرانی وارکرافت از آن دسته از عزیزانی که تمایل دارند با تیم نویسندگی این وبسایت همکاری داشته باشند، دعوت به همکاری می نماید. در صورتی که شما آمادگی تامین هرگونه محتوایی (اعم از متن، تصویر، فایل ویدئویی و...) در زمینه ی بازی دنیای وارکرافت، قهرمانانی از طوفان، DotA 2 و... دارید کافیست از طریق فرم زیر پیشنهاد همکاری خودتان را برای ما ارسال کنید. ما سریعا با شما تماس خواهیم گرفت و جزئیات کار را به اطلاع شما می رسانیم.

نقشه‌ی سایت
عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت
ورود به گروه حل مشکلات تلگرام
logo-samandehi