×

فراخوان همکاری با نویسندگان فعال

مدیریت طرفداران ایرانی وارکرافت از آن دسته از عزیزانی که تمایل دارند با تیم نویسندگی این وبسایت همکاری داشته باشند، دعوت به همکاری می نماید. در صورتی که شما آمادگی تامین هرگونه محتوایی (اعم از متن، تصویر، فایل ویدئویی و...) در زمینه ی بازی دنیای وارکرافت، قهرمانانی از طوفان، DotA ۲ و... دارید کافیست از طریق این صفحه پیشنهاد همکاری خودتان را برای ما ارسال کنید. ما سریعا با شما تماس خواهیم گرفت و جزئیات کار را به اطلاع شما می رسانیم.

×

راه اندازی بخش اختصاصی وارکرافت

به اطلاع میرسانیم که بخش اختصاصی وارکرافت وبسایت راه اندازی شده است. هدف ما از طراحی این بخش این است که توانسته باشیم یک مرجع جامع و کاملی از ابزارهای مورد نیاز برای بازی وارکرافت ۳ را برای بازدیدکنندگان محترم گردآوری کرده باشیم. با وجود این صفحه دیگر نیازی نیست که در سایر صفحات وبسایت به دنبال پچ وارکرافت و یا لینک دانلود بازی وارکرافت بگردید. همگی اینجا در یک مکان جمع آوری شده است. به زودی انشالا بخش های کاملتری به این قسمت اضافه خواهد شد. از همراهی شما سپاسگذاریم.

ورود به بخش اختصاصی وارکرافت ۳

تالار گفتگو تاپیک ها ارسال ها آخرین ارسال
سوالات شما

در اینجا می توانید سوالات خود را در زمینه بازی دنیای وارکرافت، قهرمانانی از طوفان، دوتا 2 و... مطرح کنید.

12 67 admin Fri Apr 14, 2017, 2:26 pm
انجمن اختصاصی سوالات و مشکلات وارکرافت 3

در این تالار گفتگو میتوانید سوالات خود را درباره ی نصب بازی وارکرافت، آپگرید توسط پچ ها،، مشکلات و خطا ها و هر آنچه مرتبط با وارکرافت هست، بپرسید!

3 13 admin Wed Mar 15, 2017, 10:56 pm
انتقادات و پیشنهادات

در اینجا می توانید انتقادات و پیشنهادات خود راجع به وبسایت را مطرح کنید.

1 2 admin Sun May 29, 2016, 6:57 pm

Powered by ChronoForums - ChronoEngine.com

تبلیغات
نقشه‌ی سایت
عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت
ورود به گروه حل مشکلات تلگرام
logo-samandehi