با عرض سلام خدمت تمام دوستداران ایرانی بازی دوتا 2

* اختصاصی وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت *

همانطور که پیشتر و توسط کمپانی Valve سازنده بازی دوتا 2 اعلام شده بود، 117 مین هیروی بازی دوتا 2 در زمستان امسال منتشر میشود. اما با گذشت بیش از 6 ماه از انتشار این خبر تا کنون هیچ تریلر و یا خبری دیگر در مورد این هیرو منتشر نشده بود. تا اینکه روز گذشته 5 بهمن ماه 1397 دوتا 2 در تویتی در صفحه ی رسمیش به تاریخ انتشار تقریبی این هیرو اشاره کرد:

هیروی جدید مارس دوتا 2

همانطور که از متن تویت بالا مشخص است، تاریخ رلیز رسمی این هیرو بین فوریه و مارس 2019 مصادف با اسفند ماه 1397 خورشیدی میباشد؛ ولی از تاریخ و ساعت دقیق چیزی گفته نشده است.

در مورد هیروی جدید Mars در بازی دوتا 2 تا به امروز هیچ چیز خاصی نمیدانیم! اما یک سری موارد در این بین مشخص میباشد. به عنوان مثال نام این هیرو یعنی مارس Mars نام خدای جنگ روم باستان میباشد. احتمالا Mars یک هیروی اتکر و در دسته ی Strength و با قابلیت ساخت Creep میباشد (با توجه به چیزی که در تریلر Dota 2 – Mars & Grimstroke سال گذشته دیدیم). اما این ها صرفا گمانه زنی میباشد و تا زمان انتشار رسمی هیرو باید منتظر ماند.

در مورد سیزن جدید نیز طبق گفته ی خود Valve تا انتهای این هفته در قالب پچ جدید 7.21 آغاز میشود و این پچ شامل بالانس هیروها و آیتم ها خواهد بود.

هر سوالی در این مورد داشتید میتوانید در قسمت نظرات مطرح کنید و یا اینکه به سوپر گروه تلگرامی ما بپیوندید.

4.8333333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 4.83 ستاره (3 نظر)

نظرات (0)

هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است؛ شما نخستین نفر باشید.

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. نظرات مهمان پس از تایید مدیر کل وبسایت نمایش داده خواهند شد. پیشنهاد می کنیم که در وبسایت ما ثبت نام نموده و یا وارد شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
پایان عملیات انتقال اطلاعات و فایل ها به سرور پرسرعت و جدید. جزئیات بیشتر در اینجا
ورود به سوپر گروه وارکرافت ایران