امروز آپدیتی با حجم ۵۵ مگابایت شامل اضافه شدن چند ویژگی کوچک به منوی تنظیمات و رفع یک مورد باگ برای دوتا ۲ ریلیز شد. جزییات تغییرات این آپدیت به شرح زیر است:
-اضافه شدن قابلیت انتقال کاربری کلید Alt به یک کلید دیگر
-اضافه شدن کلید Directional Move به منوی تنظیمات. با این قابلیت وقتی هیرو یا یونیتی را حرکت می دهید، آن یونیت بدون استفاده از سیستم حرکت هوشمند بازی یا همان Pathing که به هیرو قابلیت دور زدن موانع و یافتن راه خود به سوی هدف مورد نظر شما را می دهد حرکت خواهد کرد. این قابلیت جدید برای استفاده از اسپل هایی مثل اسپل دوم Slark و یا آیتم Force Staff که هیرو را در جهت رو به روی او پرتاب می کنند و قابل هدفگیری دقیق نیستند بسیار سودمند است.
-اضافه شدن قابلیت قفل کردن دوربین روی هیرو تنها با نگه داشتن کلید F1 (در حالت عادی باید کلید را دو بار پشت سر هم بزنید و نگه دارید)
-بدل هیروی Arc Warden (اسپل لول ۶) دیگر قادر به کپی کردن آیتم Tome of Knowledge برای خود نیست
-یک نوشته جدید در منوی گیفت کردن آیتم ها برای توضیح محدودیت های اکانت ها و استیم گارد موبایل برای ترید و گیفت کردن اضافه شده است (قبلا درباره قوانین استیم گارد موبایل و سابقه اکانت توضیح داده ایم). همچنین شما می توانید قبل از فرستادن گیفت ببینید که آیا دوست شما قابلیت دریافت گیفت یا ترید آیتم را دارد یا نه.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 0.00 ستاره (0 نظر)

نظرات (0)

هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است؛ شما نخستین نفر باشید.

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. نظرات مهمان پس از تایید مدیر کل وبسایت نمایش داده خواهند شد. پیشنهاد می کنیم که در وبسایت ما ثبت نام نموده و یا وارد شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
پایان عملیات انتقال اطلاعات و فایل ها به سرور پرسرعت و جدید. جزئیات بیشتر در اینجا
ورود به سوپر گروه وارکرافت ایران