آپدیتی که امروز برای کلاینت دوتا ۲ منتشر شده بسته به نصب بودن Workshop Tools و Vulkan بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ مگابایت حجم دارد و شامل آیتم جدید هیروی Legion Commander، رفع چند مورد باگ مربوط به آپدیت ۶٫۸۸b و آپدیت فایل های مربوط به Weekend Battle Cup می باشد.

فهرست کامل تغییرات:

Legacy of the Fallen Legion:

lclegacy
آیتم ایمورتال برای هیروی Legion Commander که دارای افکت مخصوص برای اسپل Press the Attack می باشد. این آیتم قابل ترید یا فروش در مارکت نمی باشد و تنها از طریق اتمام مسیر ماموریت مربوط به Legion Commander قابل دسترسی است. همانطور که وعده داده شده بود، یک کمیک به نام Tip of the Spear نیز در کنار این ایمورتال منتشر شده است. این کمیک در حال حاضر نیمه تمام است و به نظر می رسد بخش بعدی این کمیک مربوط به هیروی Underlord است. به نظر می رسد Underlord و Legion Commander در بازی دشمن یکدیگر خواهند بود.

Vrogros, the Underlord:

Underlord_tease
پس از اتمام Quest Path مربوط به Legion Commander نوشته ای نمایش داده می شود که ضمن اشاره به پیشینه هیروی Legion Commander، نابودی Stonehall و پیوستن Tresdin به نبرد Ancient ها، هیروی Underlord (Pit Lord) را با نام Vrogros the Underlord معرفی می کند. Pit Lord در دوتا ۱ Azgalor نام داشت اما این نام نیز همچون Windrunner و Skeleton King به دلیل تعلق داشتن به دنیای وارکرفت تغییر داده شده است.

تغییرات مربوط به Compendium:

-اضافه شدن چندین خط کد مربوط به پیشبینی های بازی های TI6، جام Weekend Battle Cup و موارد دیگر
-حذف پیشبینی کشته شدن کوریر و دزدیده شدن Aegis از فهرست پیشبینی ها

تغییرات جزئی:

-تصحیح نام آیتم Dark History Pauldrons
-تغییرات کوچک در صفحه اطلاعات انتهای بازی
-رفع باگ های کوچک آپدیت ۶٫۸۸b

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 0.00 ستاره (0 نظر)

نظرات (0)

هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است؛ شما نخستین نفر باشید.

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. نظرات مهمان پس از تایید مدیر کل وبسایت نمایش داده خواهند شد. پیشنهاد می کنیم که در وبسایت ما ثبت نام نموده و یا وارد شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
پایان عملیات انتقال اطلاعات و فایل ها به سرور پرسرعت و جدید. جزئیات بیشتر در اینجا
ورود به سوپر گروه وارکرافت ایران