Valve امروز در The International 2016 تریلری مربوط به یک آپدیت در پاییز امسال به نام Journey و همچنین هیروی جدید Monkey King را نمایش داد.. این هیرو بر اساس یک شخصیت اسطوره ای چینی به نام Sun Wukong طراحی شده است.

Monkey King در ابتدا به شکل یک باس مخفی در آپدیت ۶٫۷۹ دوتا ۱ حضور پیدا کرد اما هرگز به عنوان هیرو به بازی اضافه نشد. چند ماه پیش آپدیتی برای دوتا ۲ منتشر شد که یک آیتم موز به بازی اضافه کرد. این آیتم تنها در سرور های خصوصی و با فعال کردن چیت قابل دراپ است و فقط از درخت ها دراپ می شود. این آیتم Int اضافه می دهد و پس از مصرف شدن یک پوست موز روی زمین به جا می گذارد که هیرو های تیم مقابل را stun می کند. بسیاری از طرفداران تصور می کردند اضافه شدن این آیتم به این معنا است که هیروی Monkey King قبل از Pit Lord به دوتا ۲ اضافه می شود، اما حالا به نظر می رسد هر دو هیرو به صورت همزمان یا با فاصله کمی از یکدیگر به بازی اضافه می شوند.

به نظر می رسد Monkey King مثل Phantom Lancer یک هیروی متکی بر Illusion باشد. همچنین احتمال دارد این هیرو یک سری مکانیک مربوط به درخت ها نیز داشته باشد (در بخشی از تریلر Monkey King بین درختان مخفی می شود و سپس با یک ضربه Beastmaster را به عقب پرتاب می کند و همچنین در طی تریلر شاهد حرکت سریع او در لا به لای درختان هستیم).

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 0.00 ستاره (0 نظر)

نظرات (0)

هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است؛ شما نخستین نفر باشید.

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. نظرات مهمان پس از تایید مدیر کل وبسایت نمایش داده خواهند شد. پیشنهاد می کنیم که در وبسایت ما ثبت نام نموده و یا وارد شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
پایان عملیات انتقال اطلاعات و فایل ها به سرور پرسرعت و جدید. جزئیات بیشتر در اینجا
ورود به سوپر گروه وارکرافت ایران