در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به اسپل های هیروی Underlord (Pit Lord). این هیرو امشب یا فردا صبح به دوتا ۲ اضافه خواهد شد.

Underlord یک هیروی Strength ساپورت Melee و Nuker است. بزرگترین نقاط قوت او قابلیت تیم فایت بالا و قدرت جا به جایی بی همانندی است که به لطف اسپل Dark Rift دارد.

اسپل ها:
توجه داشته باشید که ارقام ذکر شده در بخش زیر نهایی نیستند و امکان دارد با نسخه نهایی Pit Lord متفاوت باشند.

Q – Firestorm
Cooldown: 14
Mana Cost: 100/110/120/130

Under Lord

این اسپل در یک محدوده به وسعت ۴۰۰ یونیت، به مدت ۶ ثانیه، هر ثانیه یک بار بسته به سطح اسپل ۲۵/۴۰/۵۵/۷۰ دمیج وارد می کند. همچنین یونیت هایی که توسط این اسپل صدمه دیده باشند به مدت دو ثانیه ۵/۱۰/۱۵/۲۰ دمیج بر ثانیه دریافت می کنند. این اسپل در بالاترین سطح خود می تواند حداکثر ۵۶۰ دمیج وارد کند (بدون احتساب Magic resistance)

W – Pit of Malice
Cooldown: 21/18/15/12
Mana Cost: 100/115/130/145
مدت زمان Root: 1/1.5/2/2.5
مدت زمان بقای Pit: 7

Under Lord

این اسپل یک تله در مکان مورد نظر قرار می دهد. یونیت هایی که وارد محدوده ۲۵۰ یونیتی این اسپل شوند در جای خود میخکوب می شوند، اما قابلیت چرخیدن، استفاده از اسپل و آیتم و اتک دادن را دارند. این اسپل همچنین اسپل هایی مثل Blink هیرو های Anti Mage و QoP، اسپل تلپورت Nature’s Prophet، اسپل Phase Shift هیروی Puck، اسپل Charge of Darkness هیروی Spirit Breaker، اسپل Tricks of the Trade هیروی Riki و همچنین Blink Dagger را غیر فعال می کند. Root کردن هیرو ها همچنین اسپل های Channeling (مثل Black hole یا استفاده از TP Scroll) را متوقف می کند اما هیرو هایی که قبل از استفاده Root شده باشند می توانند بدون مشکل از این قابلیت ها استفاده کنند.

Passive – Atrophy Aura
مدت زمان: ۲۵/۴۰/۵۵/۷۰
شعاع: ۹۰۰

Under Lord

این قابلیت به میزان ۱۸%/۲۶%/۳۴%/۴۲% از اتک دمیج یونیت های نزدیک Underlord کم می کند و به ازای هر یونیت یا هیرویی که در محدوده این اسپل کشته شوند به صورت موقتی به دمیج Underlord اضافه می کند. Illusion ها، کپی های Meepo، بدل هیروی Arc Warden و زامبی های Undying به دمیج Underlord اضافه نمی کنند.

R – Dark Rift
Cooldown: 130
Mana Cost: 75/150/225

Under Lord

این اسپل Underlord و تمام هیرو های خودی در شعاع ۴۵۰ یونیت را پس از یک وقفه کوتاه به یک یونیت خودی دلخواه در هر جای مپ منتقل می کند. این اسپل قابل کنسل شدن است و اگر یونیت هدف تلپورت یا Underlord پیش از اتمام اسپل کشته شوند اسپل متوقف می شود.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 0.00 ستاره (0 نظر)

نظرات (0)

هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است؛ شما نخستین نفر باشید.

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. نظرات مهمان پس از تایید مدیر کل وبسایت نمایش داده خواهند شد. پیشنهاد می کنیم که در وبسایت ما ثبت نام نموده و یا وارد شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
پایان عملیات انتقال اطلاعات و فایل ها به سرور پرسرعت و جدید. جزئیات بیشتر در اینجا
ورود به سوپر گروه وارکرافت ایران