سویچر پچ وارکرافت

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان عزیز وارکرافتی؛

امروز تصمیم گرفتیم که فایل های پچ 1.26a و 1.27a و 1.27b رو که جدیدترین نسخه ی در دسترس پچ بلیزارد برای وارکرافت 3 هستند، برای دانلود شما عزیزان قرار بدیم. همچنین به زبان کاملا ساده آموزش نصب پچ های وارکرافت رو توضیح دادیم. پس لطفا آموزش زیر رو از دست ندید!

 

همانطور که میدانید پس از انتشار پچ 1.26a در سال 2011، دیگر هیچگونه آپدیتی از جانب بلیزارد برای بازی وارکرافت 3 ارائه نشد. در اواسط سال 2016 به طور غیر منتظره ای شاهد ارائه ی یک پچ جدید بودیم که بلیزارد علت منتشر کردن آن را سازگاری وارکرافت با سیستم عامل های جدید از جمله ویندوز 10 بیان کرد. این پچ که 1.27a نام داشت خود یک سری مشکلات را سبب شد که بلیزارد را مجبور ساخت اندکی بعد پچ 1.27b را منتشر کند. این پچ در حال حاضر جدیدترین پچ بوده و پایدار می‌باشد. متاسفانه در عین حال شاهد آن هستیم که برخی از گیم سرور های LAN مانند RGC یا گارنا، هنوز از پچ 1.26a یا 1.27a استفاده می‌کنند که همین امر سبب شده است که ما آن نسخه ها را نیز برای دانلود شما دوستان قرار دهیم. اکیدا توصیه میکنیم که اگر چنانچه قصد ندارید در سرور های آنلاین بازی کنید، به دلیل قدیمی بودن از پچ 1.26a یا 1.27a استفاده نکنید و جدیدترین پچ پایدار یعنی همان 1.27b را نصب کنید.

برای پچ شدن صحیح بازی وارکرافت 3، پیشنهاد ما این است که بازی را با نصب کننده ی اصلی بلیزارد (که در همین وبسایت برای دانلود شما عزیزان قرار داده ایم) نصب نمایید تا به مشکل برنخورید. بازی وارکرافت 3 نسخه ی اصلی بدون دستکاری با لینک مستقیم را از اینجا دانلود کنید.

همچنین توجه داشته باشید که پچ 1.26a در واقع همان پچ 1.26 میباشد و این دو هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

🔰 فیلم آموزش نصب پچ بازی وارکرافت 3 فروزن ترون 🔰

🌐 دانلود فیلم آموزش نصب پچ وارکرافت 🌐

1) مقدمه ی مهم

برای پچ کردن وارکرافت 2 راه بیشتر وجود ندارد:

روش اول پچ کردن وارکرافت 3؛ استفاده از فایل های اجرایی پچ که بلیزارد مستقیما آن ها را منتشر کرده است (روش اتوماتیک): در این روش شما فقط 2 فایل را (که یکی برای پچ کرد وارکرافت 3 Reign of Chaos و دیگری برای The Frozen Throne است) دانلود کرده و آن ها را اجرا میکنید. وارکرافت اتوماتیک پچ یا به اصطلاح آپدیت میشود. اما این روش در اکثر مواقع و بر روی اکثر سیستم ها به دلایلی نتیجه نمیدهد و وارکرافت پچ نمیشود. ولی همواره توصیه ی ما این است که ابتدا این روش را اجرا کرده و فقط در صورت نتیجه نگرفتن روش دوم را امتحان کنید.

روش دوم پچ کردن وارکرافت 3؛ استفاده از نرم افزار Warcraft Version Switcher (روش دستی): در این روش توسط یک نرم افزار کمکی به همین نام (Warcraft Version Switcher) فایل های پچ به شکلی خاص به پوشه ی وارکرافت موجود در سیستم  شما اضافه شده و وارکرافت شما پچ خواهد شد. این روش 100 درصد جواب میدهد.

ما آموزش نصب پچ و فایل های لازم برای دانلود را در هر دو روش برای شما عزیزان قرار داده ایم.

2) دانلود پچ 1.27b به همراه Warcraft Version Switcher (جدیدترین نسخه‌ی در دسترس و پیشنهاد ما)

نصب پچ 1.27b از طریق روش اول (روش اتوماتیک): به منظور پچ کردن بازی وارکرافت به پچ 1.27b ابتدا فایل War3ROC_127b_English.exe را برای پچ شدن Reign of Chaos و سپس فایل War3TFT_127b_English.exe را برای پچ شدن The Frozen Throne دانلود کنید. سپس به ترتیبی که در بالا برای دانلود فایل ها اقدام کردید، روی آن ها راست کلیک کرده و گزینه ی Run as administrator را کلیک کنید و پیغام باز شده را Yes بزنید. عملیات نصب پچ به صورت اتوماتیک انجام شده و در پایان پیغام موفقیت آمیز بودن نصب به فرم زیر نمایش داده خواهد شد:

دانلود پچ وارکرافت 3

اما اگر هر پیغامی به غیر از پیغام فوق (مشابه پیغام خطای زیر) نمایش داده شود به معنای عدم پچ شدن صحیح وارکرافت 3 خواهد بود و لذا باید روش نصب از طریق سویچر (روش دوم) را پیاده کنید.

نصب پچ 1.27b از طریق روش دوم (روش دستی)ابتدا فایل WVS_127b_WarCraft-Fans.IR.zip را دانلود و آن را در محل مناسبی (مانند دسکتاپ) اکسترکت کنید. حال روی فایل wvs.exe راست کلیک کرده و سپس Run as Administrator را بزنید (خیلی مهم است که از این روش برنامه را اجرا کنید تا مشکلی پیش نیاید). در ادامه روی آیکون گزینه ی اول از سمت چپ یعنی Switch Version کلیک کنید. در پنجره ی باز شده روی اسم پچ یعنی TFT Version 1.27b.zip دابل کلیک کرده و پیغام تایید را Yes بزنید. پس از پایان کار برنامه را ببندید و وارکرافت را اجرا کنید. وارکرافت شما پچ شده است.

رمز فایل زیپ: www.warcraft-fans.ir با حروف کوچک

لازم به ذکر است که پس از پچ شدن صحیح، باید ورژن وارکرافت شما (مقصود عددی ست که در قسمت پایین سمت راست صفحه ی اول بازی وارکرافت 3 نوشته می شود) به 1.27.1.7085 ارتقا یابد.

3) دانلود پچ 1.27a به همراه Warcraft Version Switcher

نصب پچ 1.27a از طریق روش اول (روش اتوماتیک)به منظور پچ کردن بازی وارکرافت به پچ 1.27a ابتدا فایل War3ROC_127a_English.exe را برای پچ شدن Reign of Chaos و سپس فایل War3TFT_127a_English.exe را برای پچ شدن The Frozen Throne دانلود کنید. سپس به ترتیبی که در بالا برای دانلود فایل ها اقدام کردید، روی آن ها راست کلیک کرده و گزینه ی Run as administrator را کلیک کنید و پیغام باز شده را Yes بزنید. عملیات نصب پچ به صورت اتوماتیک انجام شده و در پایان پیغام موفقیت آمیز بودن نصب به فرم زیر نمایش داده خواهد شد:

دانلود پچ وارکرافت 3

اما اگر هر پیغامی به غیر از پیغام فوق (مشابه پیغام خطای زیر) نمایش داده شود به معنای عدم پچ شدن صحیح وارکرافت 3 خواهد بود و لذا باید روش نصب از طریق سویچر (روش دوم) را پیاده کنید.

نصب پچ 1.27a از طریق روش دوم (روش دستی)ابتدا فایل WVS_127a_WarCraft-Fans.IR.zip را دانلود و آن را در محل مناسبی (مانند دسکتاپ) اکسترکت کنید. حال روی فایل wvs.exe راست کلیک کرده و سپس Run as Administrator را بزنید (خیلی مهم است که از این روش برنامه را اجرا کنید تا مشکلی پیش نیاید). در ادامه روی آیکون گزینه ی اول از سمت چپ یعنی Switch Version کلیک کنید. در پنجره ی باز شده روی اسم پچ یعنی TFT Version 1.27a.zip دابل کلیک کرده و پیغام تایید را Yes بزنید. پس از پایان کار برنامه را ببندید و وارکرافت را اجرا کنید. وارکرافت شما پچ شده است.

رمز فایل زیپ: www.warcraft-fans.ir با حروف کوچک

لازم به ذکر است که پس از پچ شدن صحیح، باید ورژن وارکرافت شما (مقصود عددی ست که در قسمت پایین سمت راست صفحه ی اول بازی وارکرافت 3 نوشته می شود) به 1.27.0.52240 ارتقا یابد.

4) دانلود پچ 1.26a به همراه Warcraft Version Switcher

نصب پچ 1.26a از طریق روش اول (روش اتوماتیک)به منظور پچ کردن بازی وارکرافت به پچ 1.26a ابتدا فایل War3ROC_126a_English.exe را برای پچ شدن Reign of Chaos و سپس فایل War3TFT_126a_English.exe را برای پچ شدن The Frozen Throne دانلود کنید. سپس به ترتیبی که در بالا برای دانلود فایل ها اقدام کردید، روی آن ها راست کلیک کرده و گزینه ی Run as administrator را کلیک کنید و پیغام باز شده را Yes بزنید. عملیات نصب پچ به صورت اتوماتیک انجام شده و در پایان پیغام موفقیت آمیز بودن نصب به فرم زیر نمایش داده خواهد شد:

دانلود پچ وارکرافت 3

اما اگر هر پیغامی به غیر از پیغام فوق (مشابه پیغام خطای زیر) نمایش داده شود به معنای عدم پچ شدن صحیح وارکرافت 3 خواهد بود و لذا باید روش نصب از طریق سویچر (روش دوم) را پیاده کنید.

نصب پچ 1.26a از طریق روش دوم (روش دستی)ابتدا فایل WVS_126_WarCraft-Fans.IR.zip را دانلود و آن را در محل مناسبی (مانند دسکتاپ) اکسترکت کنید. حال روی فایل wvs.exe راست کلیک کرده و سپس Run as Administrator را بزنید (خیلی مهم است که از این روش برنامه را اجرا کنید تا مشکلی پیش نیاید). در ادامه روی آیکون گزینه ی اول از سمت چپ یعنی Switch Version کلیک کنید. در پنجره ی باز شده روی اسم پچ یعنی TFT Version 1.26.zip دابل کلیک کرده و پیغام تایید را Yes بزنید. پس از پایان کار برنامه را ببندید و وارکرافت را اجرا کنید. وارکرافت شما پچ شده است.

رمز فایل زیپ: www.warcraft-fans.ir با حروف کوچک

لازم به ذکر است که پس از پچ شدن صحیح، باید ورژن وارکرافت شما (مقصود عددی ست که در قسمت پایین سمت راست صفحه ی اول بازی وارکرافت 3 نوشته می شود) به 1.26.0.6401 ارتقا یابد.

5) رفع مشکل

در صورت برخورد با هر خطایی حین نصب پچ ها از طریق دستورالعمل های فوق، سه مورد آموزش زیر حتما مشکل شما را حل خواهد نمود.

آموزش حل مشکل Prepatch failed پچ وارکرافت

آموزش حل مشکل Couldn't find Warcraft در وارکرافت ورژن سویچر

آموزش حل مشکل Error setting path در وارکرافت ورژن سویچر

 

هر مشکلی داشتید میتونید تو بخش نظرات مطرح کنید. ما حتما جوابتونو میدیم! یا اینکه به سوپر گروه تلگرامی ما بیاید اونجا خیلی از دوستان هستن که میتونن بلافاصله کمکتون کنن! آدرس گروه تلگرام ما:

 https://www.warcraft-fans.ir/telegram.php

4.9 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 4.90 ستاره (5 نظر)

نظرات (129)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خدمت همه عزیزان
این پچ که گذاشته شده تو قسمت بالا برای اپگرید کردن نسخه نصب شده وارکرافت هستش.سوالم اینه چجوری میتونم نسخه قابل حمل رو که از رو فلش اجرا میکنم اپگرید کنم؟
ممنون

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام بر شما؛
کار چندان جالبی نیست که وارکرافت رو پرتابل نصب کردید روی فلاش. ممکنه مشکلاتی پیش بیاد.
ولی خب برای پچ کردن مشکلی نیست. با همون روش دوم یعنی برنامه ی وارکرافت ورژن سویچر میتونید پچ کنید. بدون مشکل..

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام خسته نباشید یه سوال داشتم من وقتی از روش دوم میخوام پچو نصب کنم بعد از این که روی wvs کلیک راست میکنم run میزنم بعد دوباره گزینه run میده کلیک که میکنم یه صفحه باز میشه که اسم ادمین و پسورد میخواد علتش چیه ممنون میشم کمک کنید

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام این مربوط به تنظیمات ویندوز شماست (UAC)
برنامه ی سویچر اصلا همچین قسمتی نداره.
توی اونجا هم باید یوزرنیم و پسورد ویندوزتون رو وارد کنید. همین

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من برنامه رو با پچ 1.27b پچ کردم و پیغام تایید رو داد و نسخه ی بازی هم درسته ولی هر چی می گردم فایل مپ دوتا که سه تا جاده داره و فقط کنترل هیرو ها دست ماست رو نمیتونم پیدا کنم اگه میشه یه راهنمایی کنید.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
این مپ رو باید جاداگنه دانلود کنید و در داخل پوشه ی Maps در مسیر نصب وارکرافت ویندوز کپی کنید.
برای دانلود مپ دوتا هم به صفحه ی زیر مراجعه کنید:
https://www.warcraft-fans.ir/content/warcraft3/dota-new-maps-download-ai-lod

This comment was minimized by the moderator on the site

داداش همه چی درسته ولی وقتی میخوام بدم داخلrgc سی دی کی میخواد افغانی میتونم بدم اون برنامه رو هم زدم ولی درست نشد

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
دوباره از نو نصب کنید وارکرافت رو. نیازی به سی دی کی نیست.

This comment was minimized by the moderator on the site

من بازیو نصب کردم و بالا اومد و همه چی اوکیه ولی چرا مپای dota رو نداره لطفا راهنمایی کنید.باید چیکار کنم من خیلی دنبال اون مپام

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام دوست عزیز
خب این مپ ها اصلا جزء وارکرافت نیستند و باید خودتون اونها رو جداگانه دانلود کنید.
برای دانلود مپ های دوتا به صفحه ی زیرمراجعه کنید:
https://www.warcraft-fans.ir/content/warcraft3/dota-new-maps-download-ai-lod

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
با تشکر از توضیحات شما
میخواستم بدونم که نسخه 1.27b امکان بازی آنلاین بدون پرداخت وجه را دارد یا نه ؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
منظور شما از پرداخت وجه گمونم battle.net هست.
باید بگم که خیر. فقط بازی رایگان در RGC و گیم رنجر و جی پلی و... هست. برای آنلاین بازی کردن وارکرافت با جدیدترین پچ تنها راه بتل دات نت و وارکرافت قانونی میباشد.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتی رو فروزن دوبل کلیک نمیکنم نمی ره داخل یه دایره ی لودینگ میاد دوباره بابل کلیک میکنم میده داخل ولی وقتی از بازی میام بیرون اون دایره کنار فلشه موسه و نمی ره مشکل چیه؟؟؟

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام.
چه مشکل سختی! ببینید با توجه به اینکه این مورد ایرادی توی بازی ایجاد نمیکنه، لذا پیشنهاد من اینه که وارکرافت رو دستکاری نکنید. این مشکل مربوط به ویندوز میشه.
با نصب مجدد ویندوز مشکل حل خواهد شد.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام پچ فروزن نصب میشه ولی اون یکی نصب نمیشه چه کنم؟

This comment was minimized by the moderator on the site

درود
همون Frozen Throne کافیه. مهم اونه که پچ بشه.

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام من وارکفت رو نصب کردم سریالشم دادم میره بازی بعد از چند دقیق میزنه سی دی کی نامعتبر رو میندازه بیرون باید دوباره سی دی کی بدم

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
غیر ممکنه. مگ شما وارکرافت پچ 1.30.2 رو نصب کرده باشید. وارکرافت پچ 1.26 و 1.27 که روی سایت ما برای دانلود هست، مشکلی از این بابت نداره.
این مشکل جدیدا به وجود لومده البته توی پچ 1.30.2 که بلیزارد نمیذاره وارکرافت کرک شده با سی دی کی جعلی باز بشه.

This comment was minimized by the moderator on the site

اقا سلام خسته نباشید . من یه سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم کمک کنید . مپ جدید 88 فقط انلاین اجرا میشه یا به صورت افلاین هم در گیم نت میشه شبکه بازی کرد ؟؟ . من هرکاری میکنم نمیشه مپ 88 رو در گیم نت بریزم که بچه ها شبکه بازی کنن پچ های 1.26a و 1.27a رو هم امتحان کردم ارور میده و هاست نمیشه فقط مپ 85 قدیمیه میاد بالا . ولی تو گیم نت های دیگه دیدم که 88 اجرا شده من نمیدونم چ مشکلی داره پچ یا هرچی دیگه اس . میخاستم بگید چیکار کنم که مپ 88 بتونم تو گیم نت واسه شبکه و افلاین بریزم بچه ها با خودشون روبرو هم بازی کنن . ممنون میشم فقط کمک کنید واقعا احتیاج دارم به این مپ در گیم نت .

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام
اون خطا مربوط میشه به اینکه فایل game.dll رو داخل پوشه ی نصب وارکرافت کپی نکردید. باید برای تک تک سیستم های گیم نت این کارو انجام بدید.
آموزش کامل و دانلود فایل game.dll در صفحه ی زیره:
https://www.warcraft-fans.ir/content/warcraft3/game-dll-dota-warcraft-3-lan-the-map-file-is-too-big
سوالی داشتید حتما بپرسید در خدمتیم.

هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است؛ شما نخستین نفر باشید.
بارگذاری بیشتر ...

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. نظرات مهمان پس از تایید مدیر کل وبسایت نمایش داده خواهند شد. پیشنهاد می کنیم که در وبسایت ما ثبت نام نموده و یا وارد شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
ورود به سوپر گروه وارکرافت ایران