سویچر پچ وارکرافت

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان عزیز وارکرافتی؛

امروز تصمیم گرفتیم که فایل های پچ 1.26a و 1.27a و 1.27b رو که جدیدترین نسخه ی در دسترس پچ بلیزارد برای وارکرافت 3 هستند، برای دانلود شما عزیزان قرار بدیم. همچنین به زبان کاملا ساده آموزش نصب پچ های وارکرافت رو توضیح دادیم. پس لطفا آموزش زیر رو از دست ندید!

 

همانطور که میدانید پس از انتشار پچ 1.26a در سال 2011، دیگر هیچگونه آپدیتی از جانب بلیزارد برای بازی وارکرافت 3 ارائه نشد. در اواسط سال 2016 به طور غیر منتظره ای شاهد ارائه ی یک پچ جدید بودیم که بلیزارد علت منتشر کردن آن را سازگاری وارکرافت با سیستم عامل های جدید از جمله ویندوز 10 بیان کرد. این پچ که 1.27a نام داشت خود یک سری مشکلات را سبب شد که بلیزارد را مجبور ساخت اندکی بعد پچ 1.27b را منتشر کند. این پچ در حال حاضر جدیدترین پچ بوده و پایدار می‌باشد. متاسفانه در عین حال شاهد آن هستیم که برخی از گیم سرور های LAN مانند RGC یا گارنا، هنوز از پچ 1.26a یا 1.27a استفاده می‌کنند که همین امر سبب شده است که ما آن نسخه ها را نیز برای دانلود شما دوستان قرار دهیم. اکیدا توصیه میکنیم که اگر چنانچه قصد ندارید در سرور های آنلاین بازی کنید، به دلیل قدیمی بودن از پچ 1.26a یا 1.27a استفاده نکنید و جدیدترین پچ پایدار یعنی همان 1.27b را نصب کنید.

برای پچ شدن صحیح بازی وارکرافت 3، پیشنهاد ما این است که بازی را با نصب کننده ی اصلی بلیزارد (که در همین وبسایت برای دانلود شما عزیزان قرار داده ایم) نصب نمایید تا به مشکل برنخورید. بازی وارکرافت 3 نسخه ی اصلی بدون دستکاری با لینک مستقیم را از اینجا دانلود کنید.

همچنین توجه داشته باشید که پچ 1.26a در واقع همان پچ 1.26 میباشد و این دو هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

🔰 فیلم آموزش نصب پچ بازی وارکرافت 3 فروزن ترون 🔰

🌐 دانلود فیلم آموزش نصب پچ وارکرافت 🌐

1) مقدمه ی مهم

برای پچ کردن وارکرافت 2 راه بیشتر وجود ندارد:

روش اول پچ کردن وارکرافت 3؛ استفاده از فایل های اجرایی پچ که بلیزارد مستقیما آن ها را منتشر کرده است (روش اتوماتیک): در این روش شما فقط 2 فایل را (که یکی برای پچ کرد وارکرافت 3 Reign of Chaos و دیگری برای The Frozen Throne است) دانلود کرده و آن ها را اجرا میکنید. وارکرافت اتوماتیک پچ یا به اصطلاح آپدیت میشود. اما این روش در اکثر مواقع و بر روی اکثر سیستم ها به دلایلی نتیجه نمیدهد و وارکرافت پچ نمیشود. ولی همواره توصیه ی ما این است که ابتدا این روش را اجرا کرده و فقط در صورت نتیجه نگرفتن روش دوم را امتحان کنید.

روش دوم پچ کردن وارکرافت 3؛ استفاده از نرم افزار Warcraft Version Switcher (روش دستی): در این روش توسط یک نرم افزار کمکی به همین نام (Warcraft Version Switcher) فایل های پچ به شکلی خاص به پوشه ی وارکرافت موجود در سیستم  شما اضافه شده و وارکرافت شما پچ خواهد شد. این روش 100 درصد جواب میدهد.

ما آموزش نصب پچ و فایل های لازم برای دانلود را در هر دو روش برای شما عزیزان قرار داده ایم.

2) دانلود پچ 1.27b به همراه Warcraft Version Switcher (جدیدترین نسخه‌ی در دسترس و پیشنهاد ما)

نصب پچ 1.27b از طریق روش اول (روش اتوماتیک): به منظور پچ کردن بازی وارکرافت به پچ 1.27b ابتدا فایل War3ROC_127b_English.exe را برای پچ شدن Reign of Chaos و سپس فایل War3TFT_127b_English.exe را برای پچ شدن The Frozen Throne دانلود کنید. سپس به ترتیبی که در بالا برای دانلود فایل ها اقدام کردید، روی آن ها راست کلیک کرده و گزینه ی Run as administrator را کلیک کنید و پیغام باز شده را Yes بزنید. عملیات نصب پچ به صورت اتوماتیک انجام شده و در پایان پیغام موفقیت آمیز بودن نصب به فرم زیر نمایش داده خواهد شد:

دانلود پچ وارکرافت 3

اما اگر هر پیغامی به غیر از پیغام فوق (مشابه پیغام خطای زیر) نمایش داده شود به معنای عدم پچ شدن صحیح وارکرافت 3 خواهد بود و لذا باید روش نصب از طریق سویچر (روش دوم) را پیاده کنید.

نصب پچ 1.27b از طریق روش دوم (روش دستی)ابتدا فایل WVS_127b_WarCraft-Fans.IR.zip را دانلود و آن را در محل مناسبی (مانند دسکتاپ) اکسترکت کنید. حال روی فایل wvs.exe راست کلیک کرده و سپس Run as Administrator را بزنید (خیلی مهم است که از این روش برنامه را اجرا کنید تا مشکلی پیش نیاید). در ادامه روی آیکون گزینه ی اول از سمت چپ یعنی Switch Version کلیک کنید. در پنجره ی باز شده روی اسم پچ یعنی TFT Version 1.27b.zip دابل کلیک کرده و پیغام تایید را Yes بزنید. پس از پایان کار برنامه را ببندید و وارکرافت را اجرا کنید. وارکرافت شما پچ شده است.

رمز فایل زیپ: www.warcraft-fans.ir با حروف کوچک

لازم به ذکر است که پس از پچ شدن صحیح، باید ورژن وارکرافت شما (مقصود عددی ست که در قسمت پایین سمت راست صفحه ی اول بازی وارکرافت 3 نوشته می شود) به 1.27.1.7085 ارتقا یابد.

3) دانلود پچ 1.27a به همراه Warcraft Version Switcher

نصب پچ 1.27a از طریق روش اول (روش اتوماتیک)به منظور پچ کردن بازی وارکرافت به پچ 1.27a ابتدا فایل War3ROC_127a_English.exe را برای پچ شدن Reign of Chaos و سپس فایل War3TFT_127a_English.exe را برای پچ شدن The Frozen Throne دانلود کنید. سپس به ترتیبی که در بالا برای دانلود فایل ها اقدام کردید، روی آن ها راست کلیک کرده و گزینه ی Run as administrator را کلیک کنید و پیغام باز شده را Yes بزنید. عملیات نصب پچ به صورت اتوماتیک انجام شده و در پایان پیغام موفقیت آمیز بودن نصب به فرم زیر نمایش داده خواهد شد:

دانلود پچ وارکرافت 3

اما اگر هر پیغامی به غیر از پیغام فوق (مشابه پیغام خطای زیر) نمایش داده شود به معنای عدم پچ شدن صحیح وارکرافت 3 خواهد بود و لذا باید روش نصب از طریق سویچر (روش دوم) را پیاده کنید.

نصب پچ 1.27a از طریق روش دوم (روش دستی)ابتدا فایل WVS_127a_WarCraft-Fans.IR.zip را دانلود و آن را در محل مناسبی (مانند دسکتاپ) اکسترکت کنید. حال روی فایل wvs.exe راست کلیک کرده و سپس Run as Administrator را بزنید (خیلی مهم است که از این روش برنامه را اجرا کنید تا مشکلی پیش نیاید). در ادامه روی آیکون گزینه ی اول از سمت چپ یعنی Switch Version کلیک کنید. در پنجره ی باز شده روی اسم پچ یعنی TFT Version 1.27a.zip دابل کلیک کرده و پیغام تایید را Yes بزنید. پس از پایان کار برنامه را ببندید و وارکرافت را اجرا کنید. وارکرافت شما پچ شده است.

رمز فایل زیپ: www.warcraft-fans.ir با حروف کوچک

لازم به ذکر است که پس از پچ شدن صحیح، باید ورژن وارکرافت شما (مقصود عددی ست که در قسمت پایین سمت راست صفحه ی اول بازی وارکرافت 3 نوشته می شود) به 1.27.0.52240 ارتقا یابد.

4) دانلود پچ 1.26a به همراه Warcraft Version Switcher

نصب پچ 1.26a از طریق روش اول (روش اتوماتیک)به منظور پچ کردن بازی وارکرافت به پچ 1.26a ابتدا فایل War3ROC_126a_English.exe را برای پچ شدن Reign of Chaos و سپس فایل War3TFT_126a_English.exe را برای پچ شدن The Frozen Throne دانلود کنید. سپس به ترتیبی که در بالا برای دانلود فایل ها اقدام کردید، روی آن ها راست کلیک کرده و گزینه ی Run as administrator را کلیک کنید و پیغام باز شده را Yes بزنید. عملیات نصب پچ به صورت اتوماتیک انجام شده و در پایان پیغام موفقیت آمیز بودن نصب به فرم زیر نمایش داده خواهد شد:

دانلود پچ وارکرافت 3

اما اگر هر پیغامی به غیر از پیغام فوق (مشابه پیغام خطای زیر) نمایش داده شود به معنای عدم پچ شدن صحیح وارکرافت 3 خواهد بود و لذا باید روش نصب از طریق سویچر (روش دوم) را پیاده کنید.

نصب پچ 1.26a از طریق روش دوم (روش دستی)ابتدا فایل WVS_126_WarCraft-Fans.IR.zip را دانلود و آن را در محل مناسبی (مانند دسکتاپ) اکسترکت کنید. حال روی فایل wvs.exe راست کلیک کرده و سپس Run as Administrator را بزنید (خیلی مهم است که از این روش برنامه را اجرا کنید تا مشکلی پیش نیاید). در ادامه روی آیکون گزینه ی اول از سمت چپ یعنی Switch Version کلیک کنید. در پنجره ی باز شده روی اسم پچ یعنی TFT Version 1.26.zip دابل کلیک کرده و پیغام تایید را Yes بزنید. پس از پایان کار برنامه را ببندید و وارکرافت را اجرا کنید. وارکرافت شما پچ شده است.

رمز فایل زیپ: www.warcraft-fans.ir با حروف کوچک

لازم به ذکر است که پس از پچ شدن صحیح، باید ورژن وارکرافت شما (مقصود عددی ست که در قسمت پایین سمت راست صفحه ی اول بازی وارکرافت 3 نوشته می شود) به 1.26.0.6401 ارتقا یابد.

5) رفع مشکل

در صورت برخورد با هر خطایی حین نصب پچ ها از طریق دستورالعمل های فوق، سه مورد آموزش زیر حتما مشکل شما را حل خواهد نمود.

آموزش حل مشکل Prepatch failed پچ وارکرافت

آموزش حل مشکل Couldn't find Warcraft در وارکرافت ورژن سویچر

آموزش حل مشکل Error setting path در وارکرافت ورژن سویچر

 

هر مشکلی داشتید میتونید تو بخش نظرات مطرح کنید. ما حتما جوابتونو میدیم! یا اینکه به سوپر گروه تلگرامی ما بیاید اونجا خیلی از دوستان هستن که میتونن بلافاصله کمکتون کنن! آدرس گروه تلگرام ما:

 https://www.warcraft-fans.ir/telegram.php

نظرات (87)

 1. علی

چرا صدای فیلم داغونه.خیلی کمه.درستش کنید.

  پیوست ها
 
 1. مدیر کل وبسایت    علی

سلام
بله متاسفانه. دنبال نرم افزارش هستیم که صدا رو تقویت کنیم. کیفیت واقعا بده. عذرخواهی میکنیم. در اسرع وقت که اصلاح بشه درستش میکنیم.

  پیوست ها
 
 1. محمد

سلام خسته نباشید
من وارکرافت رو نصب کردم ولی وقتی میزنم باز شه نمیاره مشکلش چیه؟

  پیوست ها
 
 1. مدیر کل وبسایت    محمد

سلام
دوست عزیز چه خطایی میده؟ اگه کلا هیچ خطایی نمیده و میاره بالا سیستمتون ویروسیه و مشکل داره. وگرنه حداقل باید خطایی چیزی بده تا بشه فهمید مشکل چی هست.
شما یه راه بیشتر ندارید. وارکرافت رو کامل uninstall کنید و دوباره از طریق نصب کننده ی توی سایت نصب کنید. اگه مشکل حل نشد نهایتا باید ویندوز رو عوض کنید..

  پیوست ها
 
 1. محمد

اقا game dllرو برای من باز نمیکنه وقتی دانلود میکنم winrarرو هم دارم

  پیوست ها
 
 1. مدیر کل وبسایت    محمد

سلام
یعنی چی؟! کدوم game.dll
فایل های پچ سالم هستن دوست عزیز.

  پیوست ها
 
 1. saeedsa2

DOrood Bar Shoma
Aya ba Patch 1.27b miShe ONline Bazi kard o MOshkeLI dar MAP ha nadare?
ba GAMERENGER?.

  پیوست ها
 
 1. مدیر کل وبسایت    saeedsa2

درود
بله؛ توی گیم رنجر میتونید با هر پچ دلخواهی بازی کنید. حتی 1.29 یا 1.27 و... فقط شرطش اینه که باید بقیه پلیر ها (چه دوستان چه دشمن ها) هم پچشون با شما یکی باشه. هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.
سوالی بود در خدمتیم.

  پیوست ها
 
 1. رضا

با عرض سلام
ببخشید من پچ 1.26a رو دانلود کردم حدود 3 ماه پیش و بدون هیچ مشکلی نصب کردم و خیلی راحت مپ هارو باز میکرد حدود 2 ماه است ک دیگر بازی نکردم و الان میخوام بازی کنم ولی با خطای the map file big برخورد میکنم وارکرافتم هم الان پچ هست ولی باز مشکل دارع

  پیوست ها
 
 1. مدیر کل وبسایت    رضا

سلام خدمت شما؛
این مشکل به خاطر حجم زیاد مپ های دوتا هستش (بیشتر از 8 مگابایت شدن) در نتیجه چ 1.26a محدودیت داره. راه حل دانلود و نصب فایل game.dll هست که آموزش کاملش رو توی این صفحه گذاشتیم:
https://www.warcraft-fans.ir/content/warcraft3/game-dll-dota-warcraft-3-lan-the-map-file-is-too-big

  پیوست ها
 
 1. HellMouth

مرسی که وارکفت رو زنده نگه داشتین.

  پیوست ها
 
 1. مدیر کل وبسایت    HellMouth

درود
باعث خوشحالی ماست که شما رضایت دارید. وارکرافت تو قلب تمام پلیرها تا ابد زنده خواهد ماند.

  پیوست ها
  آخرین بار در تاریخ حدود 1 ماه قبل توسط مدیر کل وبسایت ویرایش شد مدیر کل وبسایت
 1. Erfan

دمتون گرم. درست شد مال نن

  پیوست ها
 
 1. مدیر کل وبسایت    Erfan

سلام
خیلی خوشحالیم که مطلب مفید بوده.

  پیوست ها
 
 1. فدک

سلام یه سوال دارم:
وارکرافت من باز میشه اما مپ رو انگار نمیشناسه و باز نمیکنه
اگه میدونین راهنمایی کنین

  پیوست ها
 
 1. mahyar    فدک

سلام خسته مباشید من وقنی رو مپ dday کلیک میکنم یا اسنارت گیم میزنم دوباره برمیگرده یا اصلا میخوام تیممو رو انتخاب کنم هیچی نشون نمیده خیلی مپ dday رو دانلود کردم وهمشون اینجوری میشن پچ هم کردم ولی درست نشد لطفا سریع جوابم رو بدید ممنون

  پیوست ها
 
 1. مدیر کل وبسایت    mahyar

سلام دوست عزیز
احتمال داره مپ با پچ شما نخونه. وگرنه دلیلی نداره. متاسفانه من اطلاعی ندارم که مپ dday چه پچی رو نیاز داره..

  پیوست ها
 
 1. مدیر کل وبسایت    فدک

سلام
مپ رو توی پوشه ی maps قرار دادید و نشون نمیده؟ یا این که حین باز کردن مپ (دابل کلیک میکنید) خطا میده؟

  پیوست ها
 
 1. امین

سلام
خسته نباشید من وقتی پچ1.27 نصب میکنم خطای msvcr120.dll میده 10 بار خذف و نصب کردم warولی درست نمیشه ک نمیشه ممنون میشم از راهنماییتون

  پیوست ها
 
 1. مدیر کل وبسایت    امین

درود
لطفا آموزش زیر رو به دقت بخونید، مخصوصا قسمت شماره (2):
https://www.warcraft-fans.ir/content/warcraft3/fix-warcraft-3-msvcp120-msvcr120-dll-directx-cd-rom-fatal-error
سوالی بود در خدمتیم.

  پیوست ها
 
 1. امیر

با این 1.27b میشه انلاین بازی کرد ؟؟؟

  پیوست ها
 
 1. مدیر کل وبسایت    امیر

درود
بله ممکنه ولی فقط از طریق گیم رنجر. آموزش نصب و آنلاین بازی کردن در گیم رنجر:
https://www.warcraft-fans.ir/content/warcraft3/gameraner-full-guide-for-create-account-play-dota-warcraft
در خدمتیم.

  پیوست ها
 
هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است؛ شما نخستین نفر باشید.
بارگذاری بیشتر ...

دیدگاه خود را بیان کنید

نظرات مهمان پس از تایید مدیر کل وبسایت نمایش داده خواهند شد. پیشنهاد می کنیم که در وبسایت ما ثبت نام نموده و یا وارد شوید.
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
ورود به سوپر گروه وارکرافت ایران