به طرفداران ایرانی وارکرافت خوش آمدید...

حمایت مالی از وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت

طرح همیاری و کمک مالی

کمک مالی به طرفداران ایرانی وارکرافت

★️ با توجه به نوسانات اخیر بازار ارز و افزایش سرسام‌آور هزینه های نگهداری سرور وبسایت، طرفداران ایرانی وارکرافت از تمامی دوستانی که توانایی مالی داشته و تمایل دارند به عنوان اسپانسر این وبسایت بخشی از هزینه های ماهیانه سایت و وبسرور را تقبل کنند دعوت به همیاری مینماید.
★ میزان همیاری برای هر نفر در ماه مبلغ دلخواه شماست که گره گشا از مشکلات وبسایت میباشد.
★ هیچ الزامی برای همیاری مستمر و ماهیانه نیست و شما میتوانید هر موقع که دوست داشته باشید برای وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت کمک مالی بفرستید.
★ با کمک تنها چند نفر در ماه تمامی مشکلات مالی وبسایت حل خواهد شد و باقی کمک های مالی دریافت شده برای ماه بعدی هزینه میشود.
★️ این همیاری صرفا جهت کمک به تامین مخارج وبسایت و جلوگیری از تعطیل شدن آن میباشد و مبلغ حاصل در جای دیگری هزینه نخواهد شد و یا به جیب مدیر وبسایت نخواهد رفت. همچنین گزارش کمک های دریافت شده به صورت شفاف در وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت درج میشود.
★ هیچ لزومی ندارد که همه ی بازدیدکنندگان وبسایت و اعضای گروه و کانال در این طرح مشارکت داشته باشند. صرفا افرادی که تمایل دارند سهمی در اداره ی وبسایت داشته باشند و یا آن را یک وبسایت مفید و شایسته حمایت میدانند، از وبسایت متعلق به خودشان حمایت کنند.
★ جهت اطلاعات بیشتر و مشارکت در کمک مالی میتوانید با ما تماس بگیرید. با سپاس از لطف شما نسبت به وبسایت خودتان.

لیست حامیان وبسایت

شماره حساب نزد بانک ملی به نام محمد رضا قاسمی
0305754517008
شماره کارت: 6037997422903527

گزارش همیاری اردیبهشت 1401