به طرفداران ایرانی وارکرافت خوش آمدید...

حمایت مالی از وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت

طرح همیاری و کمک مالی

کمک مالی به طرفداران ایرانی وارکرافت

★️ با توجه به نوسانات اخیر بازار ارز و افزایش سرسام‌آور هزینه های نگهداری سرور وبسایت، طرفداران ایرانی وارکرافت از تمامی دوستانی که توانایی مالی داشته و تمایل دارند به عنوان اسپانسر این وبسایت بخشی از هزینه های ماهیانه سایت و وبسرور را تقبل کنند دعوت به همیاری مینماید.
★ میزان همیاری برای هر نفر در ماه فقط 5 هزار تومان میباشد که مبلغی بسیار ناچیز ولی گره گشا از مشکلات وبسایت است.
★ هیچ الزامی برای همیاری مستمر و ماهیانه نیست و شما میتوانید هر موقع که دوست داشته باشید برای وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت کمک مالی بفرستید.
★ با کمک تنها چند نفر در ماه تمامی مشکلات مالی وبسایت حل خواهد شد و باقی کمک های مالی دریافت شده برای ماه بعدی هزینه میشود.
★️ این همیاری صرفا جهت کمک به تامین مخارج وبسایت و جلوگیری از تعطیل شدن آن میباشد و مبلغ حاصل در جای دیگری هزینه نخواهد شد و یا به جیب مدیر وبسایت نخواهد رفت. همچنین گزارش کمک های دریافت شده به صورت شفاف در وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت درج میشود.
★ هیچ لزومی ندارد که همه ی بازدیدکنندگان وبسایت و اعضای گروه و کانال در این طرح مشارکت داشته باشند. صرفا افرادی که تمایل دارند سهمی در اداره ی وبسایت داشته باشند و یا آن را یک وبسایت مفید و شایسته حمایت میدانند، از وبسایت متعلق به خودشان حمایت کنند.
★ پرداخت کمک مالی از طریق درگاه پرداخت رسمی طرفداران ایرانی وارکرافت (دارای نماد اعتماد الکترونیکی) به نشانی زیر انجام میشود.
★ جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید. با سپاس از لطف شما نسبت به وبسایت خودتان.

لیست حامیان وبسایت

وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت در حال حاضر هیچ حامی مالی ندارد.