به طرفداران ایرانی وارکرافت خوش آمدید...

آموزش فعال کردن استیم گارد

آموزش فعال کردن استیم گارد

با سلام خدمت دوستان عزیز؛

برای امروز از وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت میخوایم آموزش فعالسازی استیم گارد رو براتون بذاریم؛ سوالی بود در بخش نظرات مطرح کنید.

۱- داخل صفحه استیم بالا سمت چپ روی استیم (Steam) کلیک میکنیم.

steam guard

۲- در منوی باز شده روی تنظیمات (Settings) کلیک میکنیم. در صفحه باز شده روی گزینه اکانت (Account) میرویم. حالا اطلاعات اکانت شما نشان داده میشود. به قسمت Security Status توجه کنید. اگر سپر مقابل آن به رنگ قرمز و نوشته جلوی آن Email address not yet verified باشد یعنی اکانت شما فعال نیست.برای فعال کردن آن، اول توجه کنید که ایمیلی را که به استیم داده اید درست است یا نه و آیا به آن درسترسی دارید (داشتن ایدی و پسورد ایمیل) که بتوانید داخل آن شوید و کارهای لازم را انجام دهید. نکته ی بسیار مهم این است که هیچوقت و در هیچ جای دنیا در اول ایمیل ۳ حرف www قرار نمیگیرد!

s2

۳- در صورتی که ایمیل شما اشتباه است و یا دسترسی به آنرا ندارید باید ایمیلی که به استیم داده اید را عوض کنید در همان صفحه و قسمت اکانت روی نوشته CHANGE CONTACT EMAIL ADDRESS کلیک میکنید و در صفحه باز شده روی گزینه دوم یعنی I no longer have access to this email address را میزنیم.

s3

در این مرحله باید شما در قسمت ۱ ایمیل جدید که درست است رو وارد کنید. در قسمت ۲ ایمیلی که اشتباه بود و می خواهیم آنرا عوض کنیم رو وارد میکنیم. در قسمت ۳ باید شماره موبایل خودتان را وارد کنید (نکته اگر شما شماره موبایل خودتون رو قبلا وارد نکرده باشید باید برید مرحله ۴ (انجام فرایند شماره موبایل را انجام دهید تا در این قسمت شماره موبایل شما رو قبول کنه).

s30

۴- در این قسمت در صفحه استیم روی اسم ایدی خودتان کلیک مکنید روی گزینه ی Account Details کلیک نمائید.

s40

و در صفحه باز شده روی گزینه Add a phone number میزنیم.

s41

و در صفحه باز شده شماره موبایل خودتون رو وارد کنید و بر روی گزینه Next کلیک نمائید. که بعد از چند ثانیه برای همان شماره یک کد فعال سازی اس ام اس میشود.

s42

s43

 حالا در صفحه باز شده کد رو وارد میکنیم و روی گزینه Next میزنیم.

s44

در اینجا مشاهده میکنید که شماره موبایل شما مورد قبول واقع شده و میتوانید آنرا پاک کنید یا تغییر دهید.

s45

حالا برمیگردیم به صفحه اول که در آن باید ایمیل رو عوض کنیم در تصویر زیر مشاهده میکنید که نوشته ها هم تغییر کرده اند. روی گزینه اول کلیک میکنم.

s46

و در صفحه جدید متنی که برای موبایل شما اس ام اس میشود را وارد میکنید.

s47

 و شما باید ایمیل یا جیمیل جدیدتان را در کادر مورد نظر وارد کنید و روی گزینه Change email بزنید.

s48

حالا از طرف استیم ساپورت برای شما ایمیلی ارسال میشود که حاوی یک کد است شما وارد ایمیل میشود و کد را در کادر مورد نظر وارد مینمائید.

s49

s50

s51

در تصویر زیر میبینید که ایمیل شما تغییر کرده است ولی وضعیت استیم گارد شما فعال نیست.

s52

پس دوباره وارد قسمت اکانت دیتیلز میشود (Account Detalis) و روی گزینه Manage steam guard کلیک میکنیم. در صفحه باز شده حالت استیم گارد رو از Off به ایمیل (Get Steam Guard code by email) تغییر میدهیم.مطابق تصاویر زیر.

s53

s54

پس از انجام مراحل بالا شما از اکانت خارج میشوید و دوباره باید وارد اکانت شوید بعد از وارد کردن یوزر و پسورد استیم از شما کد میخواهد، و آن کد هم برای همان ایمیل یا جیمیلی که وارد کرده اید ارسال کرده و بعد از وارد کردن کد در استیم با موفقیت وارد اکانت میشوید. و برای چک کردن درستی کار مثل تصویر زیر عمل میکنید.

s55

4.8333333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 4.83 ستاره (9 نظر)