به طرفداران ایرانی وارکرافت خوش آمدید...

آموزش حرفه ای شدن در بازی دوتا 2

آموزش حرفه ای شدن در بازی دوتا 2

yurnero the juggernaut fan art 594px

سلام.دوستان امروز با یک پست ویژه در خدمت شماییم . اگر از اون دسته هستید که میخواهید یک دوتا پلیر واقعی باشید خواندن این مطلب ضرری ندارد.

 1) یک قهرمان (هیرو)انتخاب کن و واقعا یادش بگیر!

احتمالا شما هم پس از دیدن ویدیو های مسابقات با خودتون گفتین که کاشکی منم بتونم مثل اونا به یک بازیکن شگفت انگیز در بازی دوتا 2  تبدیل شوم .اولین قدم در تبدیل شدن به بازیکن خوب انتخاب مناسب هیرو هست .در "DOTA" هیرو های زیادی وجود دارد و شما میتوانید آنها را انتخاب کنید و باهاشون بازی کنید ویک هیرو رو به عنوان هیرو اصلی خودتون قرار بدید. بعد از انتخاب هیرو اصلی، می توانید با جستجو در اینترنت یا بخش بازی با" bot" تجربه بدست بیاورید و با قابلییت های هیرو آشنا شویید و در هنگام بازی حرفی برای گفتن داشته باشید.      

20160509145426 1

2) آیتم ها را بشناسید
همونطور که میدونید در" DOTA "آیتم های وجود داره که برای تقویت هیرو استفاده میشوند و تقریبا هیرویی که آیتم براش نخرید قدرت بسیار کمتری دارد. اگر شما میخواهید هیروی قدرتمند داشته باشید باید تمامی آیتم ها را شناخته باشید و از کارایی آن ها مطلع بشاید.برای مثال آیتم معجون سبز رنگ در دوتا باعث افزایش جون می شود.بعد از یاد گرفتن آیتم ها شروع به یاد گرفتن آیتم های ترکیبی کنید. برای مثال یک آیتم اصلی از ترکیب چند آیتم فرعی درست میشود.تا وقتی آیتم ها را خوب یاد نگرفیتد وارد بازی های  مسابقه ای  نشوید .ما بزودی پستی برای آشنایی بیشتر با آیتم های ترکیبی خواهیم گزاشت که از اون می توانید استفاده کنید.

steamworkshop webupload previewfile 150826626 preview

 3) ریپلی بازیکنان حرفه ای را نگاه کنید.

 در سایت استیم(steam) و سایت های مختلف ویدیو های خیلی زیادی از بازی تیم های مشهور در برابر یک دیگر وجود دارد..شما می توانید با نگاه کردن این ویدیو ها هم انگیزه خود را بالا ببرید و هم آموخته های خودتون رو در زمینه بازی "DOTA" گسترش دهید.همچنین نگاه کردن مسابقات "international" که همه تیم ها در آن حضور دارند برای کسانی که میخواهند حرفه ای شوند بسیار مفید است.

overview banner

 4) با حریف های قوی تر از خودتون بازی کنید!

 حالا وقت آن رسیده که به سراغ آنلاین بازی کردن بروید.در قسمت سرور ها یک "LOBBY" را انتخاب کرده و منتظر شروع بازی شوید ، به یاد داشته باشید که همیشه در مقابل حریف های قوی تر از خودتون قرار بگیرید زیرا آن ها باعث می شوند شما تلاش خود را برای بردن بیشتر کنید و خودتون رو در بازی قوی تر کنید اما اگر با یک بازیکن ضعیف بازی کنید چیزی یاد نمیگیرید و وضعیتتان تغییر نمیکند.

dota2 1

 5) بازی گروهی

 "DOTA" یک بازی گروهی است که در آن باید همیشه سعی کنید خودتون رو با جمع هماهنگ کنید. همیشه پیام هایی که از طرف هم تیمیتان برایتان ارسال میشود را جدی بگیرید. به کمک دوستانتان باشید و در هنگام مبارزات همراه تیمتان باشید . یکی از فواید دوتا این است که باعث می شود افراد تجربه واقعی همکاری گروهی را در بازی تجربه کنند و یاد بگیرند که چگونه باید تیم را اداره کرد.

1280x720 g7g

 6) دکمه قطع صدا رو فشار دهید!

در بازی دکمه ای وجود دارد به نام دکمه قطع صدا .اگر کسی در تیم خود حرف توهین آمیزی نسبت  به شما یا هم تیمیتان زد و سریعا این دکمه را بزنید در این موقع اعصاب طرف(کسی که داره حرف میزنه) خورده و فقط می خواهد به شما توهین کند و اعتماد به نفس شما برای ادامه بازی را ازتان بگیرد، پس نگران نشوید وادامه دهید و فراموش نکنید که متاسفانه نظیر این افراد در جامعه "دوتا" زیاد است و شما می توانید با زدن این دکمه با خیال راحت بازی را به سود خود تمام کنید.

Capture

 

اگر در این پست شکالی دیده می شود یا انتقاد یا پیشنهادی دارید در قسمت نظرات بیان فرمایید.

با تشکر ، تا مطلبی دیگر خدا نگهدار

3.3611111111111 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 3.36 ستاره (18 نظر)