به طرفداران ایرانی وارکرافت خوش آمدید...

اینترنشنال بتل پس 2020 دوتا 2 - The International 2020 Battlepass

اینترنشنال بتل پس 2020 دوتا 2 - The International 2020 Battlepass

اینترنشنال بتل پس 2020

 با سلام به همه ی طرفداران ایرانی وارکرافت.

امسال هم مثل سال های قبل، یک بتل پس جدید منتشر شد؛ اینترنشنال بتل پس 2020. این رویداد از امروز رسما و با آپدیت حدودا 2.5 گیگابایتی بازی دوتا 2 در استیم آغاز شد. این بتل پس شامل کلی ویژگی متنوع مثل ست ها، افکت های داخل بازی، یک سبک موقتی مسابقه جدید و... هستش که در ادامه تا اونجا که ممکن هست به تک تکشون اشاره میکنیم.

اختصاصی وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت

بتل پس امسال مثل سال های گذشته قبل از مسابقات International که در فصل تابستان برگزار میشه منتشر شده و توش کلی ویژگی های خاص و جدید هست و 25 درصد از کل فروش این رویداد مثل همیشه به عنوان جایزه به به تیم های راه یافته به این مسابقات داده میشه. با این تفاوت که مسابقات اینترنشنال 2020 یا همون TI10 طبق اعلام شرکت Valve امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نمیشه.

ویدئوی لوگوی بتل پس 2020:

شما میتونید با خرید بتل پس از جایزه های زیادی که در این رویداد ویژه ی فصل تابستان قرار دارند، ‌بهره‌مند شین. خرید بتل پس با سه بسته ی ویژه ی 10، 30 و 45 دلاری امکان پذیره. شما میتونید با پرداخت ده دلار بسته ی لول 1 بتل پس، سی دلار بسته ی لول 50 و چهل‌ و پنج دلار بسته ی لول 100 رو خریداری کنید. توجه داشته باشید که میتونید با خریدن لول بتل پس و یا انجام ماموریت ها لول بتل پس خودتونو و افزایش بدید و از جایزه های جذاب و ویژه ی این رویداد استفاده کنید.

اینترنشنال بتل پس 2020

از جمله جوایز حاصل از لول آپ کردن بتل پس2020:

همونطوری که گفتیم شما میتونید با خریداری لول و یا انجام دادن ماموریت ها لول بتل پستون رو افزایش بدین و از جوایز ویژه ای مثل Terrain (زمین بازی) و افکت های ویژه برای ایتم ها، Immortal Treasures ها، انیمیشن های جذاب هیروها و.. بهره مند بشید.

NIGHTSILVER & FOULFELL

بتل پس امسال با دو هزارتوی جدید عرضه شد. در این دو نقشه شما میتونید با پلی کردن با هیرو هایی که در جلوی راه شما هستن به جوایز زیادی مثل Battle Points یا BP، ابزار هایی مثل جم های تغییر نام، و ست های خاص مربوط به سه هیروی Slark ، Spirit Breaker و Nyx Assassin دست پیدا کنید. اگر به اندازه ی کافی در این هزارتو پیش برید به یک نقشه ی جدید یعنی هزارتوی Foulfell وارد بشید، هزارتویی با جوایز بهتر و البته چالش های سخت تر.

اینترنشنال بتل پس 2020

اینترنشنال بتل پس 2020

IMMORTALS

مثل هر سال 3 جعبه ی که شامل ایمورتال میشن جز جوایز بتل پس هستن ( در زمان نوشته شدن این مطلب فقط یک جعبه منتشر شده)

جعبه ی اول:

ARCANIC RESONANCE BEAM

اینترنشنال بتل پس 2020

SHADOW OF THE DARK AGE

اینترنشنال بتل پس 2020

WARDEN OF THE HELLBORN

اینترنشنال بتل پس 2020

DARK MAW INHIBITOR

اینترنشنال بتل پس 2020

PROMINENCE

اینترنشنال بتل پس 2020

FATE OF HYDROPHIINAE

اینترنشنال بتل پس 2020

BLOSSOM OF THE MERRY WANDERER

اینترنشنال بتل پس 2020

GOLDEN SHADOW OF THE DARK AGE

اینترنشنال بتل پس 2020

GOLDEN DARK MAW INHIBITOR

اینترنشنال بتل پس 2020

THE ABSCESSERATOR

اینترنشنال بتل پس 2020

توجه: این ایتم ها تا بتل پس سال 2021 مستقیما قابل خرید نیستن و باید این ایتم هارو از طریق بتل پس به دست بیارین. و این که این ایتم ها فقط یک بار قابل هدیه دادن هستن.

NEW TERRAIN: SANCTUMS OF THE DIVINE

توجه: اسکین جدید از زمین بازی تنها در بتل پس 2020 قابل دستیابی هستن و پس از پایان رویداد نمیشه خریداریش کرد.

اما سورپرایز های این بتل پس:

PUDGE PERSONA: THE TOY BUTCHER

اینترنشنال بتل پس 2020

این مدل جدید از هیروی محبوب PUDGE از طریق رسیدن به لول 255 بتل پس 2020 به دست میاد.

ANTI-MAGE PERSONA: THE DISCIPLE'S PATH

اینترنشنال بتل پس 2020

مدل جدید هیروی ANTI-MAGE به نام Wei. از طریق رسیدن به لول 305 بتل پس 2020 به دست میاد.

WRAITH KING ARCANA: THE ONE TRUE KING

و اما یکی از آرزوهای طرفداران بازی دوتا 2 به حقیقت پیوست. مدل قدیمی این هیرو تبدیل به یک ارکانا شد. ارکانای جدید هیروی Wraith King به نام تنها پادشاه حقیقی. این ارکانا از طریق رسیدن به لول 375 بتل پس 2020 به دست میاد.

QUEEN OF PAIN ARCANA: EMINENCE OF RISTUL

اینترنشنال بتل پس 2020

ارکانای جدید هیروی Queen of Pain هیروی این ارکانا از طریق رسیدن به لول 445 بتل پس 2020 به دست میاد.

WINDRANGER ARCANA: COMPASS OF THE RISING GALE

اینترنشنال بتل پس 2020

ارکانای جدید هیروی Windranger. این ارکانا از طریق رسیدن به لول 575 بتل پس 2020 به دست میاد.

از جمله جوایز دیگه در بتل پس 2020:

LIVING TOWERS

این تاور های متحرک این بار با مدلی جدید به بازی برگشتن. توجه: تاورهای متحرک تنها از طریق بتل پس 2020 قابل خرید هستن. و پس از پایان رویداد نمیشه خریداریش کرد.

KILL STREAK EFFECTS

با افزایش زنجیره ی کیل هاتون یک افکت جذاب کنار انیمیشن و ایکون هیروتون درست میشه.

اینترنشنال بتل پس 2020

PING COSMETICS

یک سری مدل جذاب جدید برای علامت دادن داخل بازی. با افزایش لول بتل پس مدل های جدید قابل استفاده میشن.

اینترنشنال بتل پس 2020

CONSUMABLES

از جمله ویژگی های باحال رویداد های مختلف همین Consumable ها هستن که داخل بازی استفاده میشن.

HOT PEPPER

DISCO BALL

SOCCER BALL

PORTAL

از ویژگی های دیگر هر ساله ی بتل پس میشه به SPRAYS ، TAUNTS،EMOTICONS ، CHAT WHEEL SOUNDS اشاره کرد.

از جوایز جذاب دیگه ی بتل پس امسال میشه به COURIERجدید به اسم BRIGHTSKYE اشاره کرد. که دو نسخه ی مختلف داره. این جایزه درلول های 1 - 44 - 108 - 209 - 363 - 565 – 1205 به صورت پیشرفت کردن در هر لول از نظر مدل به دست میاد.

مثل هر سال پک جدید از موزیک داخل بازی معرفی شد. THE INTERNATIONAL 10 MUSIC PACK که توسط Gareth Coker طراحی شده. امسال هم پک صدای گوینده اضافه شده، با استفاده از Voice of The International Announcer Pack به بازی های خودتون حال و هوای مسابقات انیترنشنال رو بدین! افکت های فصل جدید برای آیتم ها، مدل مخصوص وجدید وارد ها، رنگ های رودخونه، مدل جدید ضربه های هیرو های دورزن (که در لول 1575 قابل استفاده میشه) و جعبه ی TRUST OF THE BENEFACTOR که از لول 244 به بعد هر 50 لول یک بار به شما رایگان داده میشه وشامل یک بسته ی ایمورتال ترژر و یک ست خاص هست، از جمله ده ها جوایز بی‌ نظیر این بتل پس هستن. البته دو تا از جوایز مخصوص و بی نظیر که دست یابی بهشون خیلی سخته هم AEGIS OF CHAMPIONS و BABY ROSHAN هستن که به ترتیب به لول های 1000 و 2000 از بتل پیس نیاز دارن.

اما این همه ی ویژگی های بتل پس جدید نیست!

ویژگی کاملا جدید این دوره انجمن ها یا همون GUILDS هست. پلیرهایی که بتل پس رو خریداری کردن میتونن این انجمن هارو بسازن و همه ی پلیر ها میتونن جزیی از اون گروه بشن. با شرکت در گروه به صورت تنهایی و یا در قالب تیم میشه ماموریت هایی رو انجام داد و برای گروه امتیاز جمع کرد. به دنبال افزایش سطح گروه و میتویند از جوایز جالبی مثل طلا (گلد) استفاده کنید . که جلوتر توضیح میدیم.

اینترنشنال بتل پس 2020

یکی دیگر از ویژگی های جدید بتل چس امسال میشه به BATTLE GAUNTLET یا دعوت به مبارزه اشاره کرد. با توجه به براکت رنک شما در جایگاه های ابتدایی 1 2 3 قرار میگیرد با هر 3 برد به شرط اینکه بیشتر از 2 بار بین هر برد شکست نخورید میتونید 1500 تا BP و 200 گلد و یک ارتقا در جایگاه Battle Gauntlet به دست بیارین. حداکثر جایگاه قابل دسترس 10 میباشد.

اما این گلد به چه دردی میخوره؟

ویژگی جدید بتل پس این امکان رو به شما میده تا یه بازی جذاب در عین حال پر سود انجام بدین. از طریق جوایز و یا فروش ایمورتال های خودتون در این بخش یه مقدار گلد به دست میارین. با این گلد ها یک سری هیرو استخدام میکنید و دقیقا مثل بازی جذاب Underlords با ترکیب کردن هر سه هیرو در یک رنک، به رنک بعدی از اون هیروی دست پیدا میکنید. این کارو انجام بدین همیشه چون هیرو هایی که استخدام کردین تنها مدتی باقی میمونن پس مطمن باشید گلد کافی به دست میارین. حواستون به بازار مخفی جم باشه (یا همون secret gem market)، وقتی هیروتون به رنک خوبی رسید که با فروشش جم های خوبی به دست میارین این کارو انجام بدین و از جوایزخیلی باحالی که از طریق جم ها میشه خرید لذت ببرید. از جمله ی این جوایز میشه به EMBLEM EFFECT EMBLEM OF DIVINITY اشاره کرد افکت خیلی جذاب اینترنشنال 10 که زیر همه ی هیروهاتون ایجاد میشه.

اینترنشنال بتل پس 2020

EMBLEM EFFECT EMBLEM OF DIVINITY

اینترنشنال بتل پس 2020

VERSUS SCREEN جدید و سیستم جذاب MOST VALUABLE PLAYER با تغییراتی جالب به بازی برگشتن. از این به بعد MVP توسط الگوریتم های خود بازی انتخاب میشه. همینطور شما میتونید صفحه ی Versus Screen رومطابق میلتون شخصی سازی کنید.

VERSUS SCREEN

MVP

HIGH FIVE (بزن قدش!) ، IN-GAME TIPPING، ARCANA VOTE و COLLECTOR'S CACHE VOTING ،CHAT LINE جدید ، RECYCLING IMMORTALS که میتونید از طریق این کار گلد به دست بیارید و سوالات سرگرم کننده ی بخش TRIVIA هم ویژگی هایی هستن که دوباره به بازی برگشتن. همچین دارنگان بتل پس میتونن هر هفته یک مسابقه ی رنک رو به صورت دلخواهی دوبل کنن، در صورت برد و یا باخت تاثیرات 2 برابر میشه. از لول های 262، 435 و 755 هم تعداد دفعاتی که میتونید این کارو انجام بدین به ترتیب 2 3 4 بار میشه.

اینترنشنال بتل پس 2020

بتل پس جدید ویژگی های کمکی خوبی رو هم ارایه میده مثل برخی اطلاعات بعد از پایان گیم و یا در طول بازی مثل نشون دادن زمان باقی مونده برای دو عمل استک کردن و pull کردن neutral creeps.

اینترنشنال بتل پس 2020

سیستم WAGERING هم که همون شرط بندی روی مسابقات هست با کمی تغییر در تعداد توکن ها به بازی برگشته.

اینترنشنال بتل پس 2020

از جمله ویژگی های باحال این اپدیت اضافه شدن سه بازی جذاب بین زمانی هست که بازی متوقف شده.

ویژگی جدید دیگه BOUNTY KILLING هست. در طول بازی هدف قرار دادن یک هیروی حریف در طول بازی و علامت دار کردن اون برای دوستاتون هست. در این صورت دوستای شما یک تایمر دریافت میکنن که باید حریف رو بکشن. توجه: کسی که علامت گذاری میکنه خودش نمیتونه ماموریت رو انجام بده و صرفا هرکسی به از دوستاتون (به جز شما) که هدف رو بکشه 200 امتیاز BP دریافت میکنه.

اینترنشنال بتل پس 2020

و اما اخرین ویژگی که به زودی به بتل پس اضافه میشه مد جدید که هنوزاطلاعات زیادی ازش توسط کمپانی والو داده نشده. اینجور که معلومه همه ی پیلرها میتونن بازی کنن اما تنها بتل پس داران از جوایز اون استفاده میکنن.

اینترنشنال بتل پس 2020

با اومدن 2 مورد Treasure باقیمونده به وقتش اونا رو توی همین صفحه میذاریم. فقط اینو در نظر داشته باشید که این آموزش رو ممکنه ویرایش کنیم و غلط های نگارشی و املایی احتمالی رو برطرف کنیم. شما هم حتما حتما نظرتون رو توی قسمت نظرات بنویسید چون که بهمون انگیزه میده. ممنون :)

3.875 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 3.88 ستاره (4 نظر)