به طرفداران ایرانی وارکرافت خوش آمدید...

دانلود تمامی کتاب های وارکرافت و دنیای وارکرافت به فارسی

دانلود تمامی کتاب های وارکرافت و دنیای وارکرافت به فارسی

با سلام خدمت شما تمامی طرفداران ایرانی وارکرافت؛

به درخواست شما کاربران عزیز برای قرار دادن کتاب های وارکرافت و داستان کامل بازی وارکرافت و دنیای وارکرافت به زبان فارسی، تصمیم بر این گرفتیم که تمامی این سری کتاب ها را با کیفیت بسیار خوب و حجم پایین برای دانلود شما عزیزان یکجا بر روی سرور قدرتمند وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت قرار دهیم. با توجه به اینکه تعداد این کتاب ها زیاد میباشد و خود ما نیز تا کنون موفق به یافتن تمامی آن ها نشده ایم، لذا ناچاریم که به مرور زمان این کتاب ها را به این صفحه اضافه کنیم. پس لطفا حتما از این صفحه هر چند مدت یکبار بازدید نمایید تا جدیدترین آپدیت ها و کتاب ها را در مورد دنیای وارکرافت وداستان وارکرافت دریافت کنید.

این صفحه بنا بر پیشنهاد دوست عزیز ما در گروه وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت Reza ایجاد شده است. لذا شما نیز میتوانید در این صفحه مشارکت داشته باشید. خواهشمندیم در صورتی که شما نیز کتابی در مورد داستان وارکرافت و World of Warcraft سراغ دارید که در اینجا برای دانلود قرار داده نشده است، حتما برای ما در قسمت نظرات وبسایت ارسال کنید و یا در گروه تلگرام وبسایت عضو شوید و در آنجا برای ما بفرستید تا با نام خودتان قرار داده شود.

آدرس ورود به سوپر گروه بزرگ تلگرام وارکرافت ایران

https://www.warcraft-fans.ir/telegram

به دلیل رعایت حق کپی و نشر کتب، جهت دانلود به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود تمامی کتاب های فارسی وارکرافت

کتاب طلوع هورد
(Rise of the Horde)

ارسالی توسط Unknown ادمین طرفداران ایرانی وارکرافت

دانلود کتاب وارکرافت طلوع هورد

این کتاب به نوشته کریستی گلدن (Christie Golden) داستان چگونگی تشکیل هورد را که درِک تار (Drek'Thar) شمن باستانی ارک ها به ترال تعریف کرده است از زبان ترال رهبر هورد بیان میکند که چه اتفاقاتی باعث میشود که تعدادی از اُرک ها به موجوداتی شیطانی تبدیل بشوند و به دنیای انسان ها که آزراث نامیده میشود حمله کنند و در واقع به نوعی سرآغاز اتفاقات بعدی دنیای وارکرافت است.

توضیحیات سایر کتاب ها به زودی قرار خواهد گرفت...

4.6785714285714 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 4.68 ستاره (28 نظر)

نظرات (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

ممنون من خیلی کنجکاو بودم با یونیورس وارکرفت بیشتر آشنا شم

سینا پیرزاد
هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است؛ شما نخستین نفر باشید.

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. نظرات مهمان پس از تایید مدیر کل وبسایت نمایش داده خواهند شد. پیشنهاد می کنیم که در وبسایت ما ثبت نام نموده و یا وارد شوید.
0 کاراکتر
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت