به طرفداران ایرانی وارکرافت خوش آمدید...

حل مشکل The map file is too big مپ های جدید آر جی سی + دانلود game.dll

حل مشکل The map file is too big مپ های جدید آر جی سی + دانلود game.dll

درود خدمت تمامی دوتا بازان عزیز ایران؛

امروز قصد داریم آموزش خیلی خیلی مهم و کاربردی را برای شما عزیزان قرار دهیم. کاملا اختصاصی وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت تقدیم به شما ❤️

آیا تاکنون برای شما پیش آمده است که بخواهید مپ های جدید دوتا که توسط توسعه دهنده ی روس DracoL1ch برای RGC منتشر میشوند را در کلاینت دیگری مثل گیم رنجر بازی کنید؟ و یا اینکه بخواهید برای تست در گیم نت و یا روی کامپیوتر خودتان آفلاین آن ها را باز کنید؟ اگر اینطور بوده پس حتما با خطای زیر مواجه شده اید:

خطای The map file is too big. Please choose a different map

The map file is too big Please choose a different map min حل مشکل

دلیل بروز این خطا:

مپ های جدید دوتا بعد v6.85k که توسط این توسعه دهنده ی روس ساخته میشوند، مثل مپ های DotA Allstars 6.88v7 یا DotA Allstars 6.88v8 و... و همچنین مپ های LOD برخی از آن ها مخصوص گیم سرور (کلاینت) آر جی سی RGC ساخته شده اند؛ از طرفی پچ مورد نیاز برای بازی کردن در آر جی سی 1.26a میباشد؛ ولی چون حجم این مپ ها بیشتر از 8 مگابایت است لذا عملا ممکن نیست که آن ها را روی پچ 1.26a وارکرافت اجرا کنید. برای همین است که با خطای فوق روبه رو می شوید. به طور کلی در صورتی که مجبور هستید از پچ 1.26a استفاده کنید و در عین حال حجم مپ شما نیز بیشتر از 8 مگابایت است، روش زیر راه حل مشکل میباشد.

این مشکل دو راه حل بیشتر ندارد:

در راه حل اول که خیلی ساده تر است، ما همان حقه ای را به کار میبریم که نرم افزار آر جی سی RGC به کار میبرد! یعنی یک فایل دستکاری شده را با نام game.dll جایگزین فایل اصلی بلیزارد در پوشه ی محل نصب وارکرافت میکنیم. با این کار شماره ی پچ به 1.26.0.6401 تغییر میکند و علاوه بر آن مشکل محدودیت 8 مگابایتی مپ حل میشود. توجه داشته باشید که این روش ممکن است در برخی گیم سرورها (کلاینت های بازی آنلاین) به عنوان مپ هک Map Hack شناسایی شده و شما بن شوید. پس سعی کنید که این روش را فقط برای حالت آفلاین و یا در گیم نت به صورت Local امتحان کنید.

اما در راه حل دوم ما توسط یک تکنیک که ویژگی خود این مپ ها میباشد، محدودیت حجم را غیر فعال میکنیم که در ادامه به توضیح این روش ها میپردازیم. توجه داشته باشید که این راه حل برای مپ های LOD نمیباشد.

هشدار: این دو راه حل فقط بر روی پچ های 1.26a یا 1.27a یا 1.27b جواب میدهد و به هیچ عنوان روی پچ های 1.28 به بالا مانند 1.28.5 یا 1.29 کار نمیکند و باعث میشود وارکرافت شما به کل آسیب ببیند و Crash شود.

✅ راه حل اول: (راه حل پیشنهادی ما برای تمامی مپ ها)

خیلی ساده! فایل زیر را که حجمی حدود 3 مگابایت دارد را دانلود کرده و سپس آن را با پسورد www.warcraft-fans.ir با حروف تمام کوچک اکسترکت کنید. سپس فایل game.dll را در مسیر پوشه ی اصلی وارکرافت (مثلا C:\Program Files (x86)\Warcraft III) قرار دهید (یعنی Copy و سپس Paste کنید). توجه کنید که این فایل باید جایگزین شود یعنی Copy and replace را بزنید تا فایل به درستی با فایل قبلی جایگزین شود و مشکل حل شود.

پسورد www.warcraft-fans.ir با حروف تمام کوچک

👈 دانلود فایل game.dll برای بازی وارکرافت با لینک مستقیم 👉

نکته ی خیلی مهم: اگر میخواهید در یک گیم نت به صورت LAN بازی کنید و یا حتی قصد دارید در گیم رنجر آنلاین این مپ ها را بازی کنید، توجه داشته باشید که تمام افرادی که قصد دارند با شما آنلاین بازی کنند باید این کار را انجام داده باشند تا شماره پچ ها یکی باشد و مشکلی پیش نیاید.

⚠️ راه حل دوم: (فقط مخصوص مپ های DotA معمولی نه LOD)

همانطور که در قسمت بالا به آن اشاره شد، توسط یک روش خاص که به صورت تصویری و مرحله به مرحله در قسمت زیر نشان داده ایم، محدودیت حجم 8 مگابایتی مپ را غیر فعال میکنیم:

نکته ی خیلی مهم: باز هم مشابه روش قبلی؛ اگر میخواهید در یک گیم نت به صورت LAN بازی کنید و یا حتی قصد دارید در گیم رنجر آنلاین این مپ ها را بازی کنید، توجه داشته باشید که تمام افرادی که قصد دارند با شما آنلاین بازی کنند باید این کار را انجام داده باشند تا مشکلی پیش نیاید.

گام شماره 1: وارکرافت فروزن ترون را باز کرده و Single Player را بزنید.

حل مشکل خطای مپ بزرگ وارکرافت مپ RGC

گام شماره 2: در این مرحله روی گزینه ی Custom Game کلیک کنید.

حل مشکل خطای مپ بزرگ وارکرافت مپ RGC

گام شماره 3: از قسمت Game Settings مپ مورد نظر را انتخاب کرده و سپس Start Game را بزنید.

حل مشکل خطای مپ بزرگ وارکرافت مپ RGC

گام شماره 4: به محض ورود به مپ با پیغام Map size limit disabled LAN games are now available on this map مانند تصویر زیر روبه رو میشوید که به معنای برداشته شدن محدودیت و رفع مشکل میباشد.

حل مشکل خطای مپ بزرگ وارکرافت مپ RGC

گام شماره 5: حال به ترتیب زیر از مپ خارج شوید تا تنظیمات در وارکرافت ثبت شود. (دقیقا به روش زیر عمل کنید و وارکرافت را Exit نکنید!)

حل مشکل خطای مپ بزرگ وارکرافت مپ RGC

حل مشکل خطای مپ بزرگ وارکرافت مپ RGC

حل مشکل خطای مپ بزرگ وارکرافت مپ RGC

گام شماره 6: کار تمام است! حال گیم رنجر را باز کرده و هاست شوید؛ و یا حتی سعی کنید به صورت آفلاین این مپ را باز کنید مانند تصاویر زیر. می بینید که دیگر خبری از خطای The map file is too big. Please choose a different map نیست!

حل مشکل خطای مپ بزرگ وارکرافت مپ RGC

حل مشکل خطای مپ بزرگ وارکرافت مپ RGC

حل مشکل خطای مپ بزرگ وارکرافت مپ RGC

حل مشکل خطای مپ بزرگ وارکرافت مپ RGC

حل مشکل خطای مپ بزرگ وارکرافت مپ RGC

سوالات خود را در بخش نظرات بپرسید و یا اینکه به سوپر گروه تلگرام وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت بپیوندید؛ در آنجا خیلی از دوستان هستند که میتوانند شما را کمک کنند. آدرس ورود به گروه:

https://www.warcraft-fans.ir/telegram

ما را از نظرات خود بی بهره نکنید. سپاس از شما %

4.42 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 4.42 ستاره (25 نظر)