به طرفداران ایرانی وارکرافت خوش آمدید...

آموزش کامل آنلاین بازی کردن وارکرافت 3 و مپ دوتا

آموزش کامل آنلاین بازی کردن وارکرافت 3 و مپ دوتا

به نام خالق آسمان و زمین !

online text

امروز مقاله ای درمورد آنلاین بازی کردن وارکرافت برای شما تهیه کرده ایم. به طور خلاصه میخواهیم پاسخ سوال زیر را بدهیم. امیدوارم این آموزش مختصر قابل توجه شما کاربران گرامی قرار بگیرد:

چگونه آنلاین وارکرافت بازی کنیم؟

به طور کلی شبکه بازی کردن (آنلاین) نیاز به پیش نیازاتی داره ، که شما باید حتماً برای انجام بازی آنلاینی مطلوب و لذَت بخش این پیش نیازات رو فراهم کنید !

در ابتدای کار باید به عرضتون برسونم هیچ بازی یا گیمی از داخل خودش به سرور یا شبکه ای متصل نمیشود بلکه باید توسط برنامه ای قابلیت اتصال رو براش تامین و تضمین کنید / در اینجا از چند برنامه ی رایج که قابلیت اتصال آنلاین رو برای ما فراهم میکنن و قبلا هم آموزش هایی درموردش دادیم نام میبریم : ( برای مشاهده آموزش نرم افزار روی اسمش کلیک کنید ! )

* آموزش های زیر اختصاصی وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت میباشد *

1 -  game Ranger   Game Ranger

2 -   Garena plus  Garena

3 -   RGC  RGC

4 -  GPlay   GPlay

5 -  GPlay   Atinad

با هر کدام از این چهار برنامه ای که ذکر شده بصورت کاملا رایگان و ساده میتوانید بازی دلخواه خود را آنلاین پلی کنید و از بازی کردن با دوستان خود لذت ببرید ! 

خیلی از افراد به دنبال آسون ترین و مبتدی ترین برنامه جهت اتصال آنلاین میگردند باید در اینجا بگیم که همه این چهار برنامه محیط کاملا ساده و راحت رو در اختیار کاربران خود گذاشتند ولی ما از بین این چهار اپلیکیشن برنامه RangeGamer رو ساده ترین و بهترین برنامه جهت گیم آنلاین میدانیم :)

ویژگی های برنامه Game Ranger : محیط کاربری بسیار ساده ، سرعت بالا ، دارای محیط چت بین بازیکنان ، افزودن دوستان به هاست مورد نظر ، پشتیبانی از بیش از 100 بازی معروف دنیا ، قابلیت افزودن دوست و چت دونفره ، قابلیت درخواست بازی به کاربران ، دسته بندی بازیها و سادگی سرچ و جستجو و...

screenshot.8

بسیاری از دوستان در آنلاین بازی کردن وارکرافت مشکل استارت بازی رو داشتند . خب این مشکلات به طور عام چند دلیل بیشتر نمیتونه داشته باشه :

پایین بودن سرعت اینترنت یکی از بازیکنان ( ایتالیــک بودن ! ) 

پچ نبودن یا پچ های ناهماهنگ بازیکنان ، "پچ 1.26 توصیه میشود" ( پچ همگی باید یکسان باشد و پچ های مختلف نصب نباشد ! )

دارا نبودن مپ مورد نظر یکی از بازیکنان ( مپ مشخصی رو باید همه بازیکنان نصب کرده باشند ! ) 

در نظر داشته باشید این آخرین اشاره ای بود که به آموزشات گیم آنلاین میکنیم و امیدواریم همه دوستان کاملا روشهارو فرا گرفته باشند و در اینجا پرونده این موضوع هم بسته بشه .. !

اگر این آموزش مورد پسند شما کاربر گرامی بود میتوانید با نظرتون از ما حمایت کنید ! 

مشکلی بود حتماً اعلام کنید :)

4.4593023255814 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 4.46 ستاره (86 نظر)