به طرفداران ایرانی وارکرافت خوش آمدید...

دانلود کمپین وارکرافت ماموریت مالفیورین

دانلود کمپین وارکرافت ماموریت مالفیورین

در این کمپین شما شخصیتی به نام " مالفیورینِ طوفان خشم"، رئیس کاهنان اِلف های شب و محافظ کالیمدور، هستید. یک پیشگویی بزرگ درباره بازگشت سپاه سوزان خبر میدهد که به دنبال نابودی آزروت یک بار و برای همیشه است. برای 10000 سال مالفیورین در رویای زمرد(Emerald Dream) سیر می کرده است; در انتظار روز بازگشت برای هدایت مردم خود در برابر شیاطین بوده است. با این حال او احساس می کند که جهان در نبود او بسیار تغییر کرده است. با وجود " نوردراسیل " که به شدت محافظت می شد و ایلیدن خائن که در اعماق زندان خود مهر و موم شده بود، مالفیورین احساس چیز وحشتناکی می کرد که بقای مردمش را از طرف تهاجم آینده تهدید می کرد. ذهن او در شک باقی مانده است و به حقیقت رسیدن پیشگویی نزدیک است. آیا مالفیورین حاضر است که برای بقای آزروت خودش را قربانی کند یا نه؟............! لینک در پایین:

شخصیت ها:

اِلف های شب:

مالفیورین، طوفان خشم: او اولین کاهن اِلف های شب و یک حاکم الهام بخش میان مردم خود است. او دانا و عاقل و همیشه مایل به کمک به دیگران در نیاز های بزرگ است. با پیشگویی اوراکل درباره سپاه سوزان، مالفیورین برای کمک به مردمش از رویای زمرد بیدار خواهد شد.
تیراندا، نجواکننده باد: او پرشور و گاهی هم بی احتیاط است. او رهبر ماموران اِلف های شب و همچنین کاهنه ماه است. " اِلون " ، الهه اِلف های شب، را با ستایش تمام می پرستد. او مالفیورین را دوست دارد و تقریبا هر کاری را برای محافظت از او انجام می دهد.
ایلیدن، طوفان خشم: برادر دوقلوی مالفیورین است. او از زمان جنگ باستان به دلیل ایجاد یک سرچشمه جدید ابدیت زندانی شده است و یک فرد مشکل دار و بی پروا است. مایِو و مراقبانش پیمان بستند که ایلیدن را در خلیج کوچکی نگه دارند ولی از آنجایی که آنها از خلیج خارج شده بودند ایلیدن قادر به فرار شده بود. حالا ایلیدن با عطش سحر و جادو به دنبال این است که خود را دوباره با استفاده از قدرت های سپاه سوزان علیه خودشان بازیابی کند. 
کاترانیس رِمار: یکی از تنها چند اِلف شب که شیوه های هنر جادوگری را آموخته است. هدف کاتریناس این است که استفاده از سحر و جادوی محرمانه را به اِلف های شب باز گرداند. جادوگر بزرگ فروتن به سمت متحدان خود، هنوز توسط دشمنان خود ترسانده می شد. 
سِناریوس:  او نیمه خدای اِلف های شب است و پدر و رهبر دایره سناریان است. او ماهر، قدرتمند و دارای یک ارتباط قوی با بخش های طبیعی جهان است. این سِناریوس بود که برای اولین بار تدریس مالفیورین را آغاز کرد و او را به عنوان شاگردش منصوب کرد. 
فارادرِلا: او عروس جنگل با شخصیتی آزاردهنده است. او یک سرمایه بزرگ برای طبیعت و زندگی است. با وجود این وسواس او جنگل نیازی به نگرانی ندارد. 
وِلیندا، ضربه زن ستاره: یک ژنرال ژرف و استثنایی از گروه ماموران است. شجاع است و علاقه مخصوصی به ماجراجویی و اکتشاف دارد. او  بود که مختصات دفاع در کوه هایژال را طراحی کرده بود و سوگند یاد کرده است که از زمین های نوردراسیل برای 10000سال حفاظت کند. 
ایسِرا: نگهبان و محافظ رویای زمرد است. رویای زمرد جهانی معنوی است که در خارج از مرزهای جهان مادی و فیزیکی قرار دارد. ایسِرا به عنوان یکی از نگهبانان آزروت، عاقل و قوی است و وظیفه حمایت، بهترین توانایی اوست. 
جارود، آواز سایه: فرمانده سابق اِلف های شب بوده است. توانایی الهام بخشیدن به دیگران و تاکتیک های رهبری اندیشمندانه او سطح بالایی از احترام در میان مردم خود در طول جنگ  باستان به دست آورده است.

سپاه سوزان:

کیل جِیدن فریب دهنده: او رهبر سپاه سوزان است. پس از اینکه او قدرت خود را در سپاه سوزان امن کرد، حالا او در نظر دارد که به آزروت حمله کند و انرژی جادویی که در زیر درخت جهان وجود دارد را به مصرف خودش برساند. هدف این خواسته تاریک او از بین بردن جهان فانی و انتقام از اِلف های شب برای شکست دادن سپاه سوزان در 10000سال پیش است.
کازاکِ بزرگ: رهبر محافظان محشر; نوعی از اهریمنان که معمولا به عنوان سروان و با ژنرال های سپاه شناخته می شوند. کازاک به عنوان دست راست کیل جِیدن و یک فرمانده برجسته سپاه سوزان عمل می کند. او ظالم و خونخوار و در عین حال به استاد خود، کیل جیدن، بسیار وفادار است. 
مِفیستِروس: او یک ارباب وحشت برجسته جدید از " ناترِزیم " است; بی رحم و حیله گر. او هنوز یک ارباب وحشت متکبر و از خودراضی است.او قصد دارد که در طول حمله به آزروت  همراه با برادرانش، آنِتِرون و بالنازار و دِتِروک، به کیل جیدن خیانت کند.
مگتِریدون: یک ارباب سیاه چال قدرتمند و حاکم مناطق دورافتاده است. نفرت او از کیل جِیدن باعث می شود تا او نتواند به کیل جیدن خدمت کند، در عین حال او به اندازه کافی قدرتمند نیست که بتواند در برابر کیل جیدن مقاومت کند. علاوه بر این او می داند که اگر هیچ کاری در جنگ آزروت انجام ندهد کیل جیدن از کار مشکوکش با خبر می شود. 
اِسمولدِراسِ نگهبان دروازه: یک ارباب آتش باستانی که به سپاه سوزان برای قرن های بسیار خدمت می کرده است; در حالی که اِسمولدِرس از میراث اهریمنان نیست. 

اسکرین شات ها: 
       


http://s2.picofile.com/file/8262869218/malquestv1_2_2.w3n.html

سازنده کمپین: Turno از سایت www.hiveworkshop.com

3.6666666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 3.67 ستاره (3 نظر)