به طرفداران ایرانی وارکرافت خوش آمدید...

آموزش هیروی اسلارک Slark در مپ دوتا

آموزش هیروی اسلارک Slark در مپ دوتا

با سلام خدمت تمامی شما طرفداران ایرانی وارکرافت و پلیرهای دوتا ایرانی؛

پس از استقبال از آموزش قبلی یعنی آموزش هیروی جاکیرو تصمیم گرفتیم که آموزش های بیشتری از این دست برای شما دوستان تهیه کنیم. این آموزش اختصاصی وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت و توسط یکی از اعضای سایت و گروه تلگرامی (Mr855Ku@) تقدیم شما میگردد. تشکر مخصوص از (shadow_eyess@).

امروز میخوایم آموزش هیروی اسلارک Slark رو خدمت شما دوستان عزیز ارائه کنیم. اضافه کنیم که این آموزش برای بازی دوتا 2 هم کاربردی میباشد.

آموزش هیروی اسلارک Slark

نام هیرو : Slark

توانایی ها :

Dark pact : یک و نیم ثانیه بعد از استفاده از این توانایی اسلارک به اطراف خود آسیب میرسانید همچنین 50 درصد اسیب را خودش دریافت می کند.

نکته 1 : دارک پکت باعث قطع شدن لول های چنلینگ (channeling) می شود.

نکته 2 : 7.5/15/22.5/30 آسیب در شعاع 325 در فاصله های 0.1 ثانیه ای بعد از 1.5 ثانیه دیلی (delay) به تعداد 10 بار (به مدت 1 ثانیه) آسیب وارد می کند.

نکته 3 : با دادن تلنت لول 20 دارک پکت به میزان آسیب این توانایی 150 تا اضافه میشود، یعنی در هر 0.1 ثانیه 22.5/30/37.5/45 آسیب وارد می کند.

نکته 4 : قبل از آسیب دادن به اسلارک باعث می شود تا هر لولی که باعث stun، slow و... میشود از روی اسلارک از بین برود.

نکته 5 : این توانایی نمی‌تواند اسلارک رو بکشد.

نکته 6 : افکت و صداهای تاخیر 1.5 ثانیه ای این توانایی فقط برای یاران قابل دیدن و شنیدن است.

نکته 7 : هنگامی که اسلارک می میرد این توانایی نیز از بین می رود.

Pounce : وقتی این توانایی رو استفاده کنید اسلارک به جلو می پرد و اولین هیروی حریف که سر راهش باشد رو میگیره و حریف می تواند مسافت کم و محدودی رو اطراف موقعیت فرود اسلارک حرکت کند.

نکته 1 : شما همچنین می توانید با این توانایی فرار کنید یا برای رسیدن سریع به مکانی از اون استفاده کنید.

نکته 2 : سرعت پرش اسلارک 933.33 به مدت 0.75 ثانیه است. (با استفاده از آقانیم این سرعت دو برابر می شود)

نکته 3 : با اقانیم این اسکیل دارای دو شارژ می شود

نکته 4 : اگر حریف آوتار فعال کند نمی توانید اون رو بگیرید

نکته 5 : با root کردن پرش اسلارک متوقف نمی شود.

Essence Shift : با دادن این توانایی اگر اسلارک هر اتکش به حریف برخورد کند (میس نرود یا هر چیز دیگری) 3 تا اگیلیتی می گیرد و از هر ویژگی (همون استرنج و اگیلیتی و اینتلیجنس) هیروی حریف 1 واحد کم می‌کند. همچنین اسلارک با هر کیلی (kill) که بگیرد یا اگر حریفی در شعاع 300 اسلارک بمیرد 1 واحد اگیلیتی از حریف رو می دزده و به اگیلیتی خودش اضافه می‌کند.

Shadow dance : هنگامی که از این توانایی استفاده کنید اسلارک به درون یک سایه می رود و دشمن نمی تونه به اسلارک اتک بده و همچنین تیم حریف نمی تواند با استفاده از جم یا داست یا sentry وارد اسلارک رو درون سایه مشاهده کند. همچنین درون این سایه اسلارک سرعت حرکت اضافه و hp regeneration اضافه نیز دریافت میکند. علاوه بر این‌ها اسلارک اگر در دید یونیت یا هیروهای دشمن نباشد بدون استفاده از این توانایی سرعت حرکت اضافه و hp regeneration اضافه دریافت میکند.

نکته 1 : اگر دیدید در دید یونیت یا هیرو های حریف نیستید اما توانایی شما فعال نیست بدانید که در آن اطراف ممکن است وارد باشد یا هیرویی به صورت Invisible (نامرئ) در اطراف شما قرار دارد.

نکته 2 : اگر با silver edge به شما اتک بدهند قابلیت passive این اسکیل از بین می رود.

طریقه گرفتن توانایی ها :

اول اسکیل 3 رو میدید بعد اسکیل 2 بعد اسکیل 3 بعد اسکیل 1 سپس اسکیل 3 رو کامل میکند بعدش اسکیل 1 رو کامل میکند بعدشم که اسکیل 2 لول های 6 و 12 و 18 اسکیل ult رو بدید.

طریقه گرفتن تلنت :

لول 10 : 6 Agility لول 15 : 25 Attack speed لول 20 : 150 Dark pact damage لول 25 : 80 Essence Shift duration

نقش هیرو : Escape Carry هیروهایی که راحت از دست دشمنان فرار می‌کنند Escape هستند. اسلارک به راحت با استفاده کردن از توانایی های اول و دومش از دست دشمنان فرار می‌کند شما همچنین می‌توانید با استفاده کردن از ult اسلارک اقدام به تلپورت و فرار کنید.

چه زمانی اسلارک رو پیک کنیم؟

1_زمانی که بیشتر لول های حریف تارگت هستن. 2_زمانی که تانک های خرکی تو بازی هست. 3_زمانی که carry های حریف پوشر های خیلی خوبی نیستن.

چه زمانی اسلارک رو پیک نکنیم!؟

1_زمانی که بیشتر هیرو های حریف لول های دسته جمعی دارند یا نیازی به تارگت نداره مانند اسکیل اول lion. 2_زمانی که هیروی های حریف پوشر های خیلی خوبی هستند.

هیرو های یار :

هیروهایی که استان یا اسلو دارند می‌توانند باعث بشه اسلارک تو لین خیلی راحت کیل بزنه.

مانند : shadow shaman هم حریف رو hex میکنه و هم نگه میداره. Jakiro این هیرو هم حریف رو استان میکنه و همینطور اسلو. Crystal maiden کمبود مانا اسلارک رو جبران میکنه همچنین دارای استان و اسلو هست.

هیرو های ضد : Batrider Lina Queen of pain که همه دارای لول های aoe هستند.

آیتم های شروع بازی : 1_Quelling blade 2_Iron branch 2x 3_Tango 4_Healing salve 5_Mango اگه لازم بود sentry ward هم بگیرین گلد موردنیاز : 520

آیتم های اوایل بازی : 1_Boot 2_Magic Stick اگه اسپلا اذیت میکردن 3_Orb of venom گلد موردنیاز : 1250

آیتم های اواسط بازی :

1_Power treads به همه ویژگی های شما اضافه میکند و همچنین دمیج و مانا نیز می دهد 2_Shadow blade یکی از بهترین آیتم های این هیرو هست چون وقتی Invisible میشه passive لول 6 اسلارک رو فعال میکنه و آخر بازی میتونید به silver edge تبدیلش کنید که خیلی تو درگیری ها کمک میکنه. 3_Echo sabre باعث میشه سریع تر با اسکیل 3 استیل کنید. البته به جای این آیتم می توانید Basher هم بروید که سریعتر Abyssal blade رو بیارید گلد موردنیاز : 6725

آیتم های اواخر بازی : 1_Silver edge لول های passive رو از کار میندازه. 2_Abyssal blade حریف رو بش می‌کند در نتیجه بازم بیشتر اتک می دهید و حریف نمی تواند به شما اتک بدهد. گلد موردنیاز : 12150

آیتم های بسته به شرایط بازی : 1_Orchid برای اینکه هیرو هایی که بلینک دارند رو راحت تر بزنید مثل am و qop. و اگر آیتم هاتون رو آورده بودید خیلی هم بد نیست به Bloodthorn تبدیل کنید. 2_MKB هیرو هایی که میس میدن و باعث می شوند با اسکیل 3، استیل نکنید. 3_Aghanim باعث می شود دوبار برای Pounce شارژ داشته باشید. 4_Moon shard اتک اسپید خیلی خوبی میده و اگه آتیم هاتون رو آوردید توصیه میشه. 5_Avatar آیتم بی نظیری هست و دیدید اسپلا ولتون نمی کنن خیلی خوبه. 6_Eye of Skadi اسلو می‌کنه در نتیجه بیشتر اتک می دهید.

طریقه بازی با اسلارک : خب اول بازی سعی کنید با یک ساپورت استانر وارد لین بشید و کل تمرکزتون روی یونیت زدن باشه چون شما carry تیم هستید. میتونید تو لین مقداری به حریف اتک بدید تا با اسکیل 3 اگیلیتی جمع کنید اینطوری مقداری هم اتک میگیرید و راحت تر لست هیت می کنید سعی کنید با ساپورت تو لین کیل بگیرید و حریف رو تو لین راحت نزارید اگر هم نمی تونید مشکلی نیست تا لول 6 و سپس به فارم بروید تو لین بمونید از ساپورت درخواست کنید براتون پل بزنه و سریعتر xp بگیرید. سعی کنید قبل از آوردن shadow balde تنهایی نرید سراغ carry تیم و حتما تو درگیری های تیم شرکت کنید تا اگیلیتی استیل کنید. تو درگیری های تیمی باید فایت رو طول بدید یعنی تا کری تیم اومد رو شما فرار کنید و دوباره وارد فایت بشید و اول از ساپورت ها شروع کنید اگیلیتی جمع کنید و راحت تر کری و تانک رو بزنید. با بردن فایت اقدام به پوش دادن بکنید.

منتظر نظرات شما هستیم. آموزش های جدید را از وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت دنبال کنید.

4.7142857142857 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 4.71 ستاره (7 نظر)