به طرفداران ایرانی وارکرافت خوش آمدید...

دانلود مپ وارکرافت شهر غرق شده

دانلود مپ وارکرافت شهر غرق شده


قبل از 10000 سال، قاره ها با هم به عنوان یک قاره مهر و موم شده بودند. صلح در سراسر جهان حکومت می کرد، تا اینکه اِلف های شب به وسیله رهبر سپاه سوزان، سارگراس، گمراه شدند تا یک دروازه به سوی آزروت را برای او باز کنند. او به اِلف های شب ساده و بی تکلف وعده رفاه و قدرت داده بود. نتیجه آن یک جنگ بزرگ بود که بسیاری از نژادهای آزروت را درگیر کرد. بعد از یک جنگ سخت به هر حال خطرسپاه سوزان دفع شد و سارگراس موفق به عبور از دروازه نشد، با این حال پورتال(دروازه) باعث یک انفجار عظیم برای بسته شدنش شد که این موضوع باعث ایجاد یک گرداب عظیم شد که قاره را به سه قسمت تقسیم کرد. نزدیک به انفجار یک شهر شناخته شده به نام کالیسی بود که در آن گنجینه های تمدن اِلف ها نگهداری می شد. در آن انفجار این شهر از سرزمین خود جدا شد و مردم آن وحشت کرده بودند و یک وحشت در سراسر شهر حکومت می کرد. جنگجوهای شریف  و باشکوه زیر شمشبرها و تیغ های سپاه سوزان جان داده بودند. بسیاری از اِلف ها بعد از انفجار به ناگا تبدیل شدند و شهر شروع به محاصره شدن توسط زمین و دریا شده بود. این گونه توسط سرنوشت خود مهر و موم شدند. شهروندان مردند و به پایین دریا فرو رفتند و .......!! بقیش با خودتون! لینک در پایین!

شهر غرق شده یک نقشه سیاه چال و دریایی با عناصر RPG است. بازیکن کنترل یک هیرو را به دست می گیرد و با چیزهای مختلف از جمله: تله ها و پازل های متعدد و دشمنان و کارفرمایان و ...  برای رسیدن به پایان بازی روبرو می شود. این مپ شامل ویژگی های متعدد و مختلف است که برای پیشرفته کردن هیرو لازم است.
تعداد بازیکن های توصیه شده: برای تجربه بیشتر، دو تا سه بازیکن        زمان گیم پلی: بین 3 تا 6 ساعت بسته به میزان سختی و آسانی و تعداد بازکنان          تعداد هیروها: 24 تا       بیشترین لِول(سطح): 18

هیروهای هوش: Shaman , Druid , Priset , Mage , Necromancer , Warlock , Witch Doctor , Flame Warden
هیروهای قدرت: Warrior , Paladin , Death Knight , Monk , Tidewarrior , Dragon Knight , Spirit Champion , Tinker
هیروهای چابکی: Rogue , Hunter , Ice Lancer , Marauder , Berserker , Demon Hunter , Sapper , Sirem

نشان دادن
نشان دادن
نشان دادن
نشان دادن
نشان دادن

برای دانلود روی دکمه زیر کلیک کنید

سازنده مپ: SpasMaster از سایت www.hiveworkshop.com

3.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 3.50 ستاره (1 نظر)