به طرفداران ایرانی وارکرافت خوش آمدید...

دانلود کمپین وارکرافت افسانه های آرکِین - اولین کتاب بشر

دانلود کمپین وارکرافت افسانه های آرکِین - اولین کتاب بشر


انسان های امپراتوری، که برای سال ها با اهریمن های مهاجم جنگیدند، پس از پایان جنگی که به اصطلاح خودشان، جنگ باطل نامیده میشد، حالا با یک تاخت و تاز جدید و قوی روبرو هستند. کشتی های جدید از آن طرف دریای بزرگ رسیدند و انسان ها برای دفاع از خودشان در برابر این تاخت و تاز آماده می شوند. فرمانده کل، ژنرال" بلن گرِی مور" (Blen Greymoore) ، که یکی از بهترین ژنرال های امپراتوری است، حالا با نیروهایش برای مقابله با این هجوم اهریمنی آماده میشوند. به سوی دفاع از امپراتوری و شکست سپاه بی رحم و ظالم اهریمنی.........! بقیش با خودتون! نظر فراموش نشه: لینک در پایین:

شخصیت ها:

ژنرال بلن گرِی مور: فرمانده کل سپاه و مظهر قدرت امپراتوری انسان ها است. او یک مبارز عالی رتبه و مفتخر به خدمت به امپراتور و امپراتوری است. دانش تاکتیکی و قدرت فیزیکی او باعث پیشرفت او شده است و مشتاق برای مبارزه علیه اهریمنان است.
لرد هارموس، محافظ آتش: او نیمی از عمر خود را در آکادمی برای یادگیری هنرها و قدرت های محرمانه سپری کرده است. او با شخصیتی نسبتا تندخو و بی تاب شناخته شده است. با این حال او از هر کس دیگری درمورد سحر و جادوی آتش بیشتر می داند و کاملا وفادار به امپراتوری است و با شیاطین طوری مبارزه میکند که مزیتی برای امپراتوری داشته باشد. 
آدِیل: اوست که احتمالا قدرتمندترین استفاده کننده جادو در کل امپراتوری است، نه به خاطر قدرت فعلی اش و یا تجربه او، بلکه به خاطر پتانسیل درونش. آدِیل هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری دارد که این واقعیت باعث می شود تا او به جلوی جبهه جنگ فرستاده شود. او از هر فرصتی استفاده میکند تا خود را یه اثبات برساند. 
106417 1457278014 c19eb3fc83e1eee49ebd166012bb74f6
سالانا، شکارچی جنگل: او بهترین تکاور از اِلف ها است و دوستانی در بین انسان ها و کوتوله ها دارد. بنابراین او معمولا به عنوان دیپلمات به مردم خود خدمت میکند. اگر چه او بدون چون و چرا به ملکه خدمت میکند. او با سیاست های مردم خود کمی مشکل داشت و این مشکلات او را به فکر وا میدارد. او فکر میکند که ملکه اِلف ها باید یک حرکت تهاجمی تر را علیه شیاطین شروع کند. 
ژنرال گاردون پنجه خونین: او بی رحم ترین و بی باک ترین ژنرال امپراتوری است. او برای استفاده از هر سلاحی در برابر دشمنان هیچ عفوی قائل نمی شود. در باطن او یک راز بزرگ نهفته است، او به سادگی از هیچ جا ظاهر شد و ژنرال شد. او بسیار سریع و ثابت قدم است که این ویژگی او را از موقعیت خوبی برخوردار کرده است. او فرمانده "مشت آهنین" است و یک کماندوی عالی از امپراتوری است که اغلب ماموریت های سری را انجام می دهد

cooltext202414575126780

نشان دادن
legend1
نشان دادن
نشان دادن
نشان دادن
نشان دادن
نشان دادن
نشان دادن
 
برای دانلود روی دکمه زیر کلیک کنید
 
 
 
cooltext20243257023594
 
سازنده کمپین: Shar Dundred از سایت www.hiveworkshop.com
 
4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 4.50 ستاره (3 نظر)