به طرفداران ایرانی وارکرافت خوش آمدید...

سخت ترین مراحل کمپین های وارکرافت 3

 warcraft3

سلام به همه!

امروز می خوایم لیست آزاردهنده ترین و سخت ترین مرحله های کمپین های وارکرافت 3 که همه شما باهاشون قطعا آشنا هستید رو بررسی کنیم. این مراحل رو به ترتیب سختی بررسی می کنیم.

توجه کنید که این مرحله فقط بر روی سطح سخت بنا شده است و بدون استفاده از رمز و ترینر و ...!

شماره اول: بانوی تاریکی(The Dark Lady)

WC3x U03

نوع وارکرافت: The Frozen Throne     کمپین: Undead     مرحله: 3 

چرا این مرحله سخت بود؟؟ جواب: تو این مرحله قطعا بیشتر از همه مرحله ها به چه کنم چه کنم می افتی و فشارخونت به حدی بالا می ره که دوست داری از خشم بیش از حد لباستو پاره کنی.

شما این مرحله رو با سیلواناس لِول 4 شروع می کنید با تنها یک قابلیت که فقط در برابر نکرومانسرها استفاده میشه! بقیه یونیت های شما فقط آکولیت ها و سادیست(Ghoul)ها برای ذخیره منابع و بانشی ها و مجسمه اوبسیدیان هستند. شما به وسیله Undead های دیگه که دارای همه یونیت ها و همه قابلیت ها هستند، از دو جهت مورد حمله قرار می گیرید! یک پایگاه در شرق و پایگاه واریماتراس در شمال شرقی! حتی واریماتراس با قابلیت خواب خود، بونیت های شما رو موقع حمله به خواب فرو می بره که این خیلی عذاب دهنده است و خیلی چیزهای دیگه که آدم رو خیلی عصبانی می کنه و خیلی حوصله می خواد که تمومش کنید و ....!

شماره دوم: زیر آسمان آتشین(Under the Burning Sky)

WC3 U08

 نوع وارکرافت: Reign of Chaos     کمپین: Undead     مرحله: 8

چرا این مرحله سخت بود؟؟ جواب: این مرحله بدون شک سخت ترین و زجرآورترین مرحله در کل Reign of Chaos است.

تو این مرحله قراره که شما از کِل توزاد محافظت کنید. یک دفاع بدون تجهیزات در برابر انسان های بسیار مجهز برای 30 دقیقه، که شما از 3 طرف مورد حمله قرار می گیرید! لندماین هایی که آرتاس پیدا کرده بود در واقع بی فایده بود و هیچ کمکی نمی کرد! دشمنان شما به وسیله Gryphon Riderها و Gyrocopterها که خیلی گرون قیمت هستن مرتب شما رو بمباران می کنن. Felhound هایی هم که سپاه سوزان برای شما می فرستند به هیچ دردی نمی خورن چون تعداد کمی از دشمنان مانا دارن و شما قطعا باید از Abominationها در برابر دشمنان استفاده کنید و ....!

شماره سوم: سقوط ارباب وحشت(Dreadlord's Fall)

WC3x U05

 نوع وارکرافت: The Frozen Throne     کمپین: Undead     مرحله: 5

چرا این مرحله سخت بود؟؟ جواب: تو این مرحله بعد از نفوذ به شهر شما باید انتخاب کنید و این و اون کنید که اول پایگاه لرد گاریتوس یا اول پایگاه دِتروک رو قبل از این ده دقیقه بگذره و شب بشه و اونا بیدار بشن نابود کنید!! این تصمیم در مقایسه با انتخاباتی مثل سوزاندن و مردن در اثر گرسنگی بهتره! در هر دو مورد شما می میرید و این چیزیه که با این مرحله نصیبش میشید، پس بهترین انتخاب اینه که اول پایگاه لرد گاریتوس رو با توجه به توانایی های ویرانگر او نابود کنید و ....!

شماره چهارم: یک پیمان تیره(A Dark Covenant)

WC3x A02

 نوع وارکرافت: The Frozen Throne     کمپین: Human     مرحله: 2

چرا این مرحله سخت بود؟؟ جواب: تو این مرحله شما همزمان با شروع مرحله، 4 تا پایگاه که به وسیله Undeadها که در چهار جهت با شما در جنگ بودند رو از دست میدید! شما منابع طلا در اختیار ندارید ومجبورید که یکی از پایگاه ها رو دوباره به دست بیارید تا یک پایگاه حداقل داشته باشید. یونیت های اِلف های خون شما هم در مبارزه ضعیف اند، بنابراین شما متکی به بانو واشج(Lady Vashj)دارای لِول 3 و ناگاهای او هستید. حتی بعد از اینکه شما یکی از پایگاه ها رو به دست میارید، بقیه پایگاه ها که توسط Undead ها تسخیر شده اند برای نابود کردن شما نیرو اعزام می کنن! نابود کردن پایگاه اصلی Undead ها به طوری غیرممکنه چون با یک ارباب وحشت لِول 8 محافظت می شه و ....!

شماره پنجم: پادشاه آرتاس(King Arthas)

WC3x U01

 نوع وارکرافت: The Frozen Throne     کمپین: Undead     مرحله: 1

چرا این مرحله سخت بود؟؟ جواب: تو این مرحله شما منابع محدودی دارید که هرگز اضافه نمی شن! شما مجبورین که از فرارکردن بیش از 20 انسان از ایست بازرسی به سمت کوهستان جلوگیری کنید. این انسان ها به وسیله همراهان قدرتمند اسکورت می شن و شما نباید پایگاه خودتون رو ترک کنید. همین طور شما باید همزمان 9 روستا رو که هدف اصلی مرحله هست نابود کنید، علاوه براون هر زمان که شما به یک روستا حمله می کنید، پالادین های لِول 6 که با گارد های مخصوص همراهی میشن برای مبارزه با شما فرستاده می شن! یک چیز بدتر اینه که یک پایگاه بزرگ که شدیدم محافظت میشه، شما رو از بقیه متحدانتون جدا میکنه و اجازه رسیدن به متحدانتون رو نمیده و ....!

شماره ششم: متعادل کردن مقیاس ها(Balancing the Scales)

WC3x N05

 نوع وارکرافت: The Frozen Throne     کمپین: Night Elf     مرحله: 5

چرا این مرحله سخت بود؟؟ جواب: تو این مرحله قراره که از مایِو(Maiev) و پایگاهش در برابر نیروهای ایلیدن(Illidan)که از دو طرف به شما حمله می کنن محافظت کنید. در عین حال، شما باید مالفیورین و تیراندارو با جنگیدن در راه با ناگا هدایت کنید تا به مایِو برسند، آیا این آسونه؟؟! خب، حدس بزنید چه چیزی نیست؟ بله، پایگاه مایِو فاقد یک معدن طلا حتی بعد از رسیدن مالفیورین و تیراندا بود!! دیگه اینجا باید شکمتو پاره کنی! شما هنوز باید یک پایگاه ناگا رو نابود کنید که یک منبع طلا به دست بیارید و ....!

 

شماره هفتم: گرگ و میش خدایان(Twilight of the Gods)

WC3 N07

نوع وارکرافت: Reign of Chaos     کمپین: Night Elf     مرحله: 7

چرا این مرحله سخت بود؟؟ جواب: راهی وجود نداره که این لیست بدون مرحله گرگ و میش خدایان به وقوع بپیونده! شما تو این مرحله باید برای 45 دقیقه در برابر حملات مقاومت کنید و از رسیدن آرکیماند(Archimonde) به درخت جهانی جلوگیری کنید و ....!

شماره هشتم: انهدام و کشتار(The Culling)

WC3 H06

نوع وارکرافت: Reign of Chaos     کمپین: Human     مرحله: 6

چرا این مرحله سخت بود؟؟ جواب: تو این مرحله قراره که شما با مال گانیس(Mal'Ganis) در کشتن و به دست آوردن 100 زامبی رقابت کنید! هر کس که زودتر 100 زامبی بکشه و به دست بیاره برنده میشه. نیروهای مال گانیس، دوبرابر و قدرتمند هستند بنابراین شما باید خودتون رو برای ساختن یک سپاه قدرتمند که توانایی نابودکردن نیروهای مال گانیس رو داشته باشه، آماده کنید. بدتر از اون اینه که مال گانیس و نیروهاش طی 2 دقیقه دوباره ساخته می شن و شما باید دوباره اونا رو نابود کنید و ....!

شماره نهم: پیشروی طاعون(March of the Scourge)

WC3 H05

نوع وارکرافت: Reign of Chaos     کمپین: Human     مرحله: 5

چرا این مرحله سخت بود؟؟ جواب: تو این مرحله شما باید از پایگاه خود در برابر دو پایگاه Undead که از سه جهت به شما حمله می کنن برای مدت 30 دقیقه دفاع کنید. اوضاع بدتر میشه زمانی که شما باید یک کاروان Undead رو هم در نزدیکی روستاها نابود کنید و اگه نابودش نکنین، بعد از تموم کردن کارش یه پایگاه کنار یه معدن طلا میسازه و به شما حمله میکنه!فشار بیشتری که به شما میاد اینه که تیم های باخمپاره بی استفاده هستند چون به نیروهای خودی هم دمیج وارد می کنن. جادوگرها هم بی استفاده هستند چون قابلیت های اونا تاثیر چندانی روی Undead ها نمی ذاره! پس شما فقط متکی به تفنگ دارها و کشیش ها هستید. بدترین وضع اینه که بعد از دقیقه 25، دشمنان با همه قدرتشون به شما حمله میکنن و جایی برای دفاع باقی نمی ذارن! اونجا دیگه هیچ کاری نمیتونی بکنی و ....!

شماره دهم: دشمنان در جلوی دروازه(Enemies at the Gate)

WC3 N01

نوع وارکرافت: Reign of Chaos     کمپین: Night Elf     مرحله: 1

چرا این مرحله سخت بود؟؟ جواب: توی این مرحله شما باید یک پالادین لِول 6 که با یک دسته از انسان ها و ارک ها در وسط پایگاهش محافظت می شه رو بکشید. تنها نیروهای شما، تیراندا و کماندار های اِلف های شب و 4 تا جنگجوی Furblog هستند که از کامل کردن یک وظیفه به دست میارید و چهار تا کماندار که می تونید اونا رو در شمال شرقی مپ آزاد کنید. ولی حتی اگه شما این کماندارها و Furblog ها رو هم در حداکثر نگهداری به دست بیارید و حتی راهتون رو هم به پایگاه دشمن صاف کرده باشید، هنوز هم سخته که بتونین پالادین رو شکست بدید! این پالادین به تنهایی میتونه جمعی از کماندارهای اِلف های شب رو شکست بده و ....!

امیدوارم خوشتون بیاد، ما رو از نظراتتون بی بهره نذارید!

4.0384615384615 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 4.04 ستاره (13 نظر)

نظرات (0)

هیچ نظری تاکنون ثبت نشده است؛ شما نخستین نفر باشید.

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. نظرات مهمان پس از تایید مدیر کل وبسایت نمایش داده خواهند شد. پیشنهاد می کنیم که در وبسایت ما ثبت نام نموده و یا وارد شوید.
0 کاراکتر
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت