به طرفداران ایرانی وارکرافت خوش آمدید...

دانلود بازی وارکرافت 3 دوبله ی فارسی با لینک مستقیم

دانلود بازی وارکرافت 3 دوبله ی فارسی با لینک مستقیم

در این صفحه میتوانید نسخه ی دوبله شده به فارسی بازی وارکرافت 3 را دانلود کنید. لطفا قبل از دانلود و نصب به نکات زیر توجه داشته باشید:

1) این ویرایش کاملا غیر رسمی بوده و از سوی عده ای طرفدار ایرانی وارکرافت دوبله ی فارسی شده است؛ بدین معنی که این دوبله محصول استدیو بازی سازی بلیزارد نمیباشد.
2) بازی وارکرافت 3 دوبله ی فارسی صرفا جهت دنبال کردن بخش داستانی یا همان Campaign این بازی می باشد. همچنین نوشته های بازی فارسی نیستند و فقط دیالوگ های شخصیت های داستان وارکرافت به فارسی دوبله شده است. تاکید میکنیم که به هیچ وجه صداهای موجود در سایر مپ های بازی وارکرافت (مثل مپ DotA دوتا) فارسی نیستند.
3) با توجه به آن چیزی که گفته شد به هیچ وجه پیشنهاد نمیشود که از این نسخه در حالت شبکه ای استفاده شود (LAN).
4) از پچ کردن این نسخه توسط پچ های موجود در سایت ما و یا هر فایل پچ دیگری جدا خودداری نمایید.
5) این نسخه به هیچ وجه مناسب بازی آنلاین (در RGC) و آفلاین مپ دوتا نیست. برای این کار باید نسخه ی اصلی وارکرافت انگلیسی نصب شود.
6) جهت دانلود نسخه ی اصلی بازی وارکرافت 3 به صفحه ی دانلود بازی وارکرافت 3 نسخه ی اصلی مراجعه فرمایید.

آموزش تصویری نصب بازی وارکرافت 3 فارسی

توجه: جهت راحتی شما دوست عزیز، ما دو نوع فایل نصبی را برای بازی وارکرافت 3 دوبله ی فارسی قرار داده ایم. فایل نصبی اول به صورت یکجا است یعنی شما فقط یک فایل را دانلود میکنید و فایل نصبی دوم شامل 6 قسمت مجزا است که جداگانه آن ها را دانلود و در کنار هم قرار میدهید و سپس اجرا میکنید. هیچ تفاوتی در این دو نوع فایل نصبی نیست؛ اما پیشنهاد ما دانلود و نصب نوع اول است چون که بازی اتوماتیک و به صورت یکجا نصب میشود.

نوع اول فایل نصبی: به صورت یکجا در یک فایل (اگر سرعت اینترنت شما برای دانلود خوب است از این روش استفاده کنید)

مرحله 1) ابتدا فایل نصبی بازی وارکرافت 3 را از طریق لینک زیر دانلود کرده و سپس آن را اجرا کنید. در مرحله ی اول از شما رمز خواسته میشود؛ عبارت www.warcraft-fans.ir را (که آدرس وبسایت است) با حروف کوچک در قسمت Password وارد کرده و سپس Next را بزنید.

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی Warcraft III Farsi با لینک مستقیم

حجم فایل 1.03 گیگابایت | رمز فایل نصبی www.warcraft-fans.ir با حروف کوچک

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی

مرحله 2) در این مرحله نصب کننده مسیر نصب پیشفرض بازی وارکرافت 3 فارسی (یعنی درایوی که بازی در آن نصب میشود) C:\Program Files (x86)\WarCraft III - Farsi را نشان میدهد که در صورت تمایل میتوانید آن را تغییر دهید. پیشنهاد میکنیم این گزینه را دستکاری نکرده و Next را بزنید.

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی

مرحله 3) در این مرحله نصب کننده یک پوشه در مسیر منوی استارت ویندوز ایجاد میکند. پیشنهاد میکنیم این گزینه را دستکاری نکرده و Next را بزنید.

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی

مرحله 4) در این مرحله، مطابق تصویر زیر تیک گزینه ی Create a desktop shortcut را به منظور ایجاد شورتکات بازی ها بر روی دسکتاپ زده و سپس دکمه ی Next را بزنید.

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی

مرحله 5) در اینجا پنجره ی تایید نصب مانند تصویر زیر به شما نشان داده میشود، که برای شروع نصب کافیست دکمه ی Install را بزنید.

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی

مرحله 6) نصب کننده عملیات نصب را آغاز میکند. چند دقیقه صبر کنید تا نوار سبز رنگ پر شود و فرایند نصب کامل شود. توجه داشته باشید که این مرحله ممکن است چندین دقیقه زمان ببرد.

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی

مرحله 7) تبریک میگوییم! وارکرافت 3 دوبله فارسی با موفقیت بر روی کامپیوتر شما نصب شده  است. همچنین باید بر روی دسکتاپ آیکون وارکرافت 3 و فروزن ترون فارسی را ببینید. کافیست دکمه ی Finish را بزنید تا بازی وارکرافت 3 برای شما باز شود.

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی

نوع دوم فایل نصبی: به صورت تکه تکه شده در 6 فایل جداگانه (اگر سرعت اینترنت شما برای دانلود پایین است از این روش استفاده کنید)

مرحله 1) به دلیل اینکه حجم فایل نصبی حدود 1 گیگابایت بود، لذا ما تصمیم گرفتیم جهت سادگی دانلود برای عزیزانی که سرعت اینترنت آنها پایین است، فایل نصبی را به 6 تکه مجزا تقسیم کنیم و برای دانلود قرار دهیم. لذا ابتدا تمام این 6 فایل را از طریق لینک های زیر دانلود کنید و آن ها را در یک پوشه ی دلخواه (مثلا روی دسکتاپ) کنار هم قرار دهید.

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی Warcraft III Farsi - پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی Warcraft III Farsi - پارت 2 با لینک مستقیم

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی Warcraft III Farsi - پارت 3 با لینک مستقیم

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی Warcraft III Farsi - پارت 4 با لینک مستقیم

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی Warcraft III Farsi - پارت 5 با لینک مستقیم

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی Warcraft III Farsi - پارت 6 با لینک مستقیم

حجم هر پارت 200 مگابایت | رمز فایل نصبی www.warcraft-fans.ir با حروف کوچک

بعد از اینکه هر 6 قسمت را دانلود کردید و کنار هم داخل یک پوشه قرار دادید، فایل نصبی قسمت اول با نام WarCraft_3_Farsi_ROC_TFT.part1.exe را اجرا کنید. پنجره ی انتخاب مسیر نصب نشان داده میشود که پیشنهاد میکنیم مسیر نصب را تغییر ندهید و روی دکمه ی Extract کلیک کنید.

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی

مرحله 2) در پنجره ی جدید که باز میشود، از شما رمز خواسته میشود. عبارت www.warcraft-fans.ir را (که آدرس وبسایت است) با حروف کوچک وارد کرده و سپس OK را بزنید. عملیات نصب آغاز شده و پس از اتمام، پنجره ی نصب کننده اتوماتیک بسته میشود.

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی

مرحله 3) بسته به سرعت کامپیوتر شما، عملیات نصب مانند تصویر زیر پیش میرود و پس از اتمام، پنجره ی نصب کننده به صورت اتوماتیک بسته میشود.

دانلود بازی وارکرافت 3 فارسی

در پایان برای اجرای بازی کافیست به پوشه ی محل نصب بازی وارکرافت 3 فارسی C:\Program Files (x86)\WarCraft III - Farsi که مکان پیشفرض نصب است رفته و روی آیکون بازی Warcraft III یا Frozen Throne کلیک کنید تا بازی اجرا شود.

پشتیبانی و رفع خطاهای احتمالی بازی وارکرافت 3 فارسی

هرگونه سوالی در مورد نصب بازی وارکرافت 3 دوبله فارسی و یا خطاهای آن داشتید در قسمت نظرات همین صفحه بپرسید؛ ما حتما به شما پاسخ میدهیم. ضمنا میتوانید به سوپر گروه تلگرامی وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت بپیوندید. آنجا پلیرهای زیادی حضور دارند که کمک شما خواهند کرد. لینک عضویت در گروه:

https://www.warcraft-fans.ir/telegram

4.4067796610169 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 4.41 ستاره (59 نظر)