به طرفداران ایرانی وارکرافت خوش آمدید...

دانلود بازی وارکرافت 3 پچ 1.29.2 غیررسمی با لینک مستقیم

دانلود بازی وارکرافت 3 پچ 1.29.2 غیررسمی با لینک مستقیم

پس از درخواست های مکرر شما کاربران گرامی برای قرار دادن پچ های به روزتر از پچ 1.27 بازی وارکرافت 3، توانستیم که نسخه ی بدون باگ و عاری از هرگونه ویروس از بازی وارکرافت 3 پچ 1.29.2 را برای دانلود شما عزیزان یافته و بر روی سایت قرار بدهیم. این نسخه مربوط به سال 2018 میباشد که در حال حاضر یک نسخه ی قدیمی به حساب می آید.

پیشنهاد میکنیم اگر چنانچه تمایل به دانلود جدیدترین نسخه پچ های وارکرافت 3 را دارید، پچ 1.31.1 را از این صفحه دانلود کنید.

لطفا پیش از دانلود لطفا به تمامی نکات زیر توجه داشته باشید و بدانید که آیا اصلا نیازی به دانلود این پچ از وارکرافت دارید یا خیر:

1) این نسخه به صورت غیررسمی و کرک شده منتشر شده است و پس از نصب، بازی وارکرافت پچ شماره 1.29.2.9208 Public Test برای اجرا آماده خواهد بود.

2) این نسخه شامل هر دو اکسپنشن The Frozen Throne و Reign of Chaos از بازی وارکرافت 3 است.

3) این نسخه از بازی به دلیل قدیمی بودن و کرک شدن فاقد قابلیت پلی دادن در سرور اصلی بلیزارد یعنی Battle.Net است.

4) این نسخه از بازی قابلیت پلی کردن به صورت LAN (چند نفره) لوکال را دارد. یعنی شما با متصل کردن کامپیوترهایتان با کابل شبکه (مثلا در گیم نت) میتوانید گروهی مپ ها را بازی کنید.

5) در صورت نصب کلاینت گیم رنجر و مشابه بودن دقیق نسخه ی بازی شما با بقیه (یعنی سایر دوستان و دشمنانتان دقیقا همین شماره از پچ را روی کامپیوترشان نصب داشته باشند) میتوانید در گیم رنجر آنلاین بازی کنید.

6) این نسخه از بازی برای پلی دادن بخش داستانی (Campaign) مناسب است.

7) میتوانید هر مپی را که دوست دارید در پوشه ی Maps در محل نصب بازی قرار داده و سپس بازی را باز کنید (برای دانلود مپ های Melee وارکرافت به سایت Epicwar مراجعه کنید).

8) این نسخه از بازی به هیچ عنوان برای پلی مپ DotA مناسب نمیباشد.

9) این نسخه از بازی به هیچ عنوان برای بازی کردن آنلاین در Atinad یا RGC مناسب نمیباشد.

10) این نسخه از بازی قابلیت فول اسکرین (تمام صفحه شدن) را بدون کش آمدن تصویر دارد (به حاشیه های سمت چپ و راست تصویر بازی در تصویر آخری دقت کنید).

11) این نسخه از بازی قابلیت پلی مپ های 24 پلیره را دارد (در داخل پوشه ی Maps بازی مپ Ice Crown 24 Player قرار داده شده است).

12) این نسخه از بازی قابلیت نصب و یا ارتقا به هیچ پچی (مثل پچ 1.26 یا 1.27) را ندارد.

13) این نسخه ریفورجد نیست و بازی Warcraft III: Reforged از پچ 1.32 به بعد رلیز شده و تا کنون کرک نشده است.

14) جهت دانلود وارکرافت اوریجینال نسخه ی اصلی و بدون دستکاری انگلیسی (مناسب برای بازی آنلاین) به این صفحه مراجعه کنید.

دانلود بازی وارکرافت 3 پچ 1.29.2 با حجم 1.1 گیگابایت

آموزش نصب بازی وارکرافت پچ 1.29.2:

کافیست فایل بالا را پس از دانلود با استفاده از نرم افزار WinRAR در مکان مناسبی مثل دسکتاپ یا درایو C اکسترکت کرده و سپس روی آیکون بازی Warcraft III دابل کلیک کنید تا بازی اجرا شود (به هیچ عنوان پیش از اکسترکت کردن و در محیط نرم افزار WinRAR بازی را اجرا نکنید؛ حتما ابتدا اکسترکت کنید). جهت سویچ کردن بین The Frozen Throne و Reign of Chaos روی آیکون آن در منوی اول بازی (در تصویر زیر کنار Single Player گزینه ی اول از راست) کلیک کنید.

تصاویر منوی اصلی بازی وارکرافت 3

دانلود بازی وارکرافت 3 پچ 1.29

دانلود بازی وارکرافت 3 پچ 1.29

تصاویر مپ 24 پلیر بازی وارکرافت 3

دانلود بازی وارکرافت 3 پچ 1.29

دانلود بازی وارکرافت 3 پچ 1.29

تصاویر گیم پلی وارکرافت پچ 1.29

(حالت فول اسکرین: به حاشیه های اضافه شده در سمت راست و چپ تصویر دقت کنید)

دانلود بازی وارکرافت 3 پچ 1.29

هرگونه سوالی در مورد نصب بازی وارکرافت 3 و یا خطاهای آن داشتید در قسمت نظرات همین صفحه بپرسید؛ ما حتما به شما پاسخ میدهیم. ضمنا میتوانید به سوپر گروه تلگرامی وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت بپیوندید. آنجا پلیرهای زیادی حضور دارند که کمک شما خواهند کرد. لینک عضویت در گروه:

https://www.warcraft-fans.ir/telegram

4.5769230769231 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 4.58 ستاره (13 نظر)