به طرفداران ایرانی وارکرافت خوش آمدید...

دانلود بازی وارکرافت 3 ریفورجد کرک شده Warcraft III: Reforged Crack

دانلود بازی وارکرافت 3 ریفورجد کرک شده Warcraft III: Reforged Crack

دانلود بازی وارکرافت 3 رفورجد

کرک این بازی سالم می باشد و از لینک زیر قابل دانلود است.

دانلود بازی وارکرافت 3 ریفورجد با لینک مستقیم

پس از رلیز رسمی بازی جدید وارکرافت 3 ریفورجد (Warcraft III: Reforged) در تاریخ 28 ژانویه 2020 و برآورده نکردن انتظارات پلیرها، درخواست های زیادی برای قرار دادن لینک دانلود این بازی را داشتیم. همانطور که میدانید این بازی رایگان نیست و باید آن را به قیمت 30 دلار آمریکا خریداری کنید. تا این لحظه نیز هیچ کرک مطمئن و سالمی که زبان بازی در آن انگلیسی باشد بیرون نیامده است. چند کرک دارای مشکل (به زبان روسی) در برخی سایت های خارجی وجود دارد که به دلیل مشکل در نصب، از قرار دادن آن بر روی وبسایت خودداری کردیم. اگر شما طرفدار پروپاقرص بازی وارکرافت 3 هستید، پیشنهاد میکنیم که به نکات زیر توجه داشته باشید:

1) بازی وارکرافت 3 Reforged تا کنون رضایت تقریبا هیچکدام از پلیرهای ایرانی و خارجی که این بازی را خریداری کرده اند جلب نکرده و خیلی از آنها درخواست پس دادن بازی و بازپس‌گیری پولشان را داده اند (میانگین رضایت 60%).

2) در این بازی هیچ کمپین جدیدی ساخته نشده است و همان کمپین ها و داستان های قدیمی بازی وارکرافت 3 فروزن ترون میباشد.

3) مهمترین تغییر بازی نسبت به بازی وارکرافت 3 کلاسیک، قابلیت 24 پلیر بازی کردن مپ ها (که البته قبل از این توی پچ 1.29 معرفی شده بود) و همچنین طراحی جدید و پرگرافیک مدل های بازی (مثل شخصیت ها و ساختمان ها) میباشد. حتی ویدئوهای داخل بازی و سینماتیک ها بازطراحی نشده است.

4) متاسفانه برخلاف گرافیک بازی که چندان تغییری نکرده، حجم بازی خیلی سنگین تر شده است. وارکرافت 3 ریفورجد حدودا 30 گیگ از هارد دیسک شما را اشغال میکند! و حجم دانلود آن (برای کسانی که بازی را خریده اند) حدود 12 گیگ میباشد.

5) سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی که بلیزارد در وبسایت خود قرار داده، مشخصات بالایی دارد؛ حداقل رم 4 گیگ که بهتر است 8 گیگ باشد (پیشنهادی) و همچنین یک کارت گرافیک قدرتمند و جدید.

6) در وارکرافت جدید ریفورجد امکان بازی آنلاین مپ دوتا و یا هر مپ دیگری در RGC و گیم رنجر و... اصلا وجود ندارد.

با توصیفات بالا، اگر چنانچه هنوز هم تمایل دارید که وارکرافت 3 ریفورجد را بازی کنید، باید حتما آن را خریداری کنید (که ما اصلا پیشنهاد نمیکنیم چند صد هزار تومان پول خود را هدر دهید!). وبسایت های زیادی در ایران هستند که به ریال لایسنس این بازی را میفروشند. با یک جستجوی ساده در گوگل میتوانید آن ها را پیدا کنید. همچنین همانطور که در ابتدا گفته شد، فعلا هیچ کرک مطمئن و سالمی برای این بازی نیامده است. ما پیوسته این موضوع را پیگیر هستیم و در صورت موجود شدن یک کرک برای نصب رایگان بازی، آن را برای دانلود بر روی وبسایت قرار خواهیم داد. احتمال میدهیم که به زودی تا چند ماه آینده با آمدن پچ های جدید برای وارکرافت 3 ریفورجد و رفع مشکلات و باگ های آن، کرک آن هم منتشر شود.

قابل توجه آن دسته از دوستانی که اعتقاد دارند این بازی کرک شده ولی ما هنوز آن را قرار نداده ایم!

دانلود کرک بازی وارکرافت 3 Reforged

اکیدا پیشنهاد میکنیم که از هیچ وبسایت روسی زبان و خارجی غیرمطمئن فایلی را باعنوان Setup وارکرافت ریفورجد دانلود نکنید. چون حجم اینترنت شما هدر میرود و خطر ویروسی شدن سیستم شما نیز وجود دارد.

کرک قرار داده شده در سایت دانلود دات آی آر مشکل دارد و قابلیت سویچ به نسخه ی ریفورجد در آن وجود ندارد. حتی اگر سیستم شما مشخصات بسیار قوی داشته باشد باز هم با خطا مواجه می شوید. علت هم این است که وارکرافت ریفورجد کرک نشده و در واقع شما با دانلود 50 گیگ فایل فقط به وارکرافت 3 کلاسیک دسترسی پیدا می کنید و نه Reforged!

این اطمینان را به شما دوستان عزیز میدهیم که در صورتی که کرکی برای بازی Warcraft 3: Reforged منتشر شود، وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت اولین وبسایتی خواهد بود که آن را برای دانلود قرار خواهد داد.

در حال حاضر بازی وارکرافت 3 کلاسیک (فروزن ترون) به همراه تمام پچ های مورد نیاز برای بازی آنلاین مپ دوتا بر روی وبسایت برای دانلود موجود است. لینک دانلود مستقیم به همراه آموزش در صفحه زیر:

دانلود بازی وارکرافت 3 کلاسیک فروزن ترون با لینک مستقیم

هر چند مدت یکبار هم به این صفحه مراجعه کنید تا در صورت قرار داده شدن کرک وارکرافت جدید ریفورجد آن را دانلود کنید. اخبار این بازی را میتوانید از وبسایت، کانال و گروه تلگرامی ما دنبال کنید. سوالی داشتید در قسمت نظرات وبسایت مطرح کنید. آدرس ورود به سوپر گروه تلگرام وبسایت طرفداران ایرانی وارکرافت:

https://www.warcraft-fans.ir/telegram

4.5701754385965 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز مطلب: 4.57 ستاره (57 نظر)